>

Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Olivia Sports 2018/19

 

OLIVIA SPORTS 2018/19
Day Date Time Team #1 Team #2 Result
MATCHDAY 1 (rest: PwC)
Wednesday 10.10 19.00 CityFit CCC 12 5
Wednesday 10.10 20.00 Energa Obrót Bayer 5 6
Wednesday 10.10 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk thyssenkrupp 10 2
Thursday 11.10 19.00 POIIB DTN Energa pstpn
Thursday 11.10 20.00 AirHelp Olivia Business Centre 1 4
Thursday 11.10 21.00 Fujifilm Staples 1 9
Wednesday 17.10 19.00 HK Finance  Ricoh 4 3
Wednesday 17.10 20.00 Arrow Electronics Agencja Rozwoju Pomorza pstpn
MATCHDAY 2 (rest: CCC)
Wednesday 17.10 21.00 Bayer PwC 9 3
Thursday 18.10 19.00 thyssenkrupp CityFit 0 7
Thursday 18.10 20.00 DTN Energa Energa Obrót 9 2
Thursday 18.10 21.00 Olivia Business Centre POIIB pstpn
Wednesday 24.10 19.00 Ricoh AirHelp 3 8
Wednesday 24.10 20.00 HK Finance  Fujifilm 10 5
Wednesday 24.10 21.00 Agencja Rozwoju Pomorza Fundacja Lechii Gdańsk 0 5
Thursday 25.10 19.00 Staples Arrow Electronics 4 2
MATCHDAY 3 (rest: Staples)
Thursday 25.10 20.00 CCC thyssenkrupp pstpn
Thursday 25.10 21.00 Energa Obrót Olivia Business Centre 5 9
Wednesday 07.11 19.00 Bayer DTN Energa 3 5
Wednesday 07.11 20.00 CityFit Agencja Rozwoju Pomorza 11 4
Wednesday 07.11 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk PwC 0 13
Thursday 08.11 19.00 AirHelp Fujifilm 6 5
Thursday 08.11 20.00 Arrow Electronics HK Finance 4 12
Thursday 08.11 21.00 POIIB Ricoh 3 6
MATCHDAY 4 (rest: Fujifilm)
Wednesday 14.11 19.00 DTN Energa CCC 5 3
Wednesday 14.11 20.00 Agencja Rozwoju Pomorza thyssenkrupp 7 8
Wednesday 14.11 21.00 Olivia Business Centre Bayer 11 5
Thursday 15.11 19.00 Staples CityFit = =
Thursday 15.11 20.00 AirHelp Arrow Electronics 7 3
Thursday 15.11 21.00 Ricoh Energa Obrót 5 5
Wednesday 21.11 19.00 HK Finance  Fundacja Lechii Gdańsk 9 3
Wednesday 21.11 20.00 PwC POIIB 7 0
MATCHDAY 5 (rest: HK Finance)
Wednesday 21.11 21.00 CCC Agencja Rozwoju Pomorza 8 16
Thursday 22.11 19.00 DTN Energa Olivia Business Centre = =
Thursday 22.11 20.00 thyssenkrupp Staples 5 10
Thursday 22.11 21.00 Energa Obrót Fujifilm 4 3
Wednesday 28.11 19.00 Bayer Ricoh 14 5
Wednesday 28.11 20.00 POIIB Arrow Electronics 7 4
Wednesday 28.11 21.00 CityFit PwC 5 4
Thursday 29.11 19.00 Fundacja Lechii Gdańsk AirHelp 7 5
MATCHDAY 6 (rest: Ricoh)
Thursday 29.11 20.00 Olivia Business Centre CCC 24 3
Thursday 29.11 21.00 Staples Agencja Rozwoju Pomorza 7 2
Wednesday 05.12 19.00 HK Finance  thyssenkrupp 10 2
Wednesday 05.12 20.00 PwC DTN Energa 8 0
Wednesday 05.12 21.00 AirHelp CityFit 3 6
Thursday 06.12 19.00 Fujifilm Bayer 4 12
Thursday 06.12 20.00 Arrow Electronics Energa Obrót 3 3
Thursday 06.12 21.00 POIIB Fundacja Lechii Gdańsk 7 12
MATCHDAY 7 (rest: Bayer)
Wednesday 12.12 19.00 CCC Staples 4 3
Wednesday 12.12 20.00 thyssenkrupp AirHelp 5 3
Wednesday 12.12 21.00 Agencja Rozwoju Pomorza HK Finance 2 11
Thursday 13.12 19.00 Olivia Business Centre Ricoh 8 5
Thursday 13.12 20.00 PwC Arrow Electronics 5 0
Thursday 13.12 21.00 DTN Energa Fujifilm 6 2
Wednesday 19.12 19.00 CityFit POIIB 9 3
Wednesday 19.12 20.00 Energa Obrót Fundacja Lechii Gdańsk 1 14
MATCHDAY 8 (rest: AirHelp)
Wednesday 19.12 21.00 Ricoh CCC 2 11
Thursday 20.12 19.00 HK Finance  Staples 11 6
Thursday 20.12 20.00 Arrow Electronics DTN Energa 2 9
Thursday 20.12 21.00 Fujifilm Olivia Business Centre 7 8
Wednesday 09.01 19.00 PwC Agencja Rozwoju Pomorza 12 2
Wednesday 09.01 20.00 POIIB thyssenkrupp 7 8
Wednesday 09.01 21.00 Energa Obrót CityFit 1 9
Thursday 10.01 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk Bayer 12 7
MATCHDAY 9 (rest: thyssenkrupp)
Thursday 10.01 20.00 Olivia Business Centre Arrow Electronics 7 5
Thursday 10.01 19.00 Ricoh Fujifilm 7 5
Wednesday 16.01 19.00 CCC HK Finance 6 2
Wednesday 16.01 20.00 Staples AirHelp 7 3
Wednesday 16.01 21.00 Agencja Rozwoju Pomorza POIIB pstpn
Thursday 17.01 21.00 DTN Energa Fundacja Lechii Gdańsk pstpn
Thursday 17.01 20.00 Bayer CityFit pstpn
Thursday 17.01 19.00 PwC Energa Obrót 11 5
MATCHDAY 10 (rest: POIIB)
Wednesday 23.01 19.00 AirHelp HK Finance 2 12
Wednesday 23.01 20.00 Fujifilm CCC = =
Wednesday 23.01 21.00 Arrow Electronics Ricoh 13 1
Thursday 24.01 19.00 PwC Staples 14 2
Thursday 24.01 20.00 Fundacja Lechii Gdańsk Olivia Business Centre = =
Thursday 24.01 21.00 Energa Obrót Agencja Rozwoju Pomorza 5 5
Wednesday 30.01 19.00 CityFit DTN Energa 9 2
Wednesday 30.01 20.00 Bayer thyssenkrupp 3 7
MATCHDAY 11 (rest: DTN Energa)
Wednesday 30.01 21.00 CCC AirHelp 6 3
Thursday 31.01 19.00 Fujifilm Arrow Electronics 4 6
Thursday 31.01 20.00 Olivia Business Centre CityFit 3 5
Thursday 31.01 21.00 HK Finance  POIIB 7 4
Wednesday 06.02 19.00 Ricoh Fundacja Lechii Gdańsk 5 4
Wednesday 06.02 20.00 Agencja Rozwoju Pomorza Bayer 0 5
Wednesday 06.02 21.00 Staples Energa Obrót 3 3
Thursday 07.02 19.00 PwC thyssenkrupp 7 6
MATCHDAY 12 (rest: Fundacja Lechii Gdańsk)
Thursday 07.02 20.00 Arrow Electronics CCC 1 8
Thursday 07.02 21.00 POIIB AirHelp 3 4
Wednesday 27.02 19.00 Energa Obrót HK Finance 5 12
Wednesday 27.02 20.00 Bayer Staples 4 12
Wednesday 27.02 21.00 CityFit Ricoh 9 9
Thursday 28.02 19.00 PwC Fujifilm = =
Thursday 28.02 20.00 DTN Energa Agencja Rozwoju Pomorza 7 5
Thursday 28.02 21.00 thyssenkrupp Olivia Business Centre 9 5
MATCHDAY 13 (rest: Energa Obrót)
Wednesday 06.03 19.00 CCC POIIB 5 3
Wednesday 06.03 20.00 Arrow Electronics Fundacja Lechii Gdańsk 4 5
Wednesday 06.03 21.00 HK Finance  Bayer 7 4
Thursday 07.03 19.00 Staples DTN Energa 2 4
Thursday 07.03 20.00 AirHelp PwC 6 10
Thursday 07.03 21.00 Fujifilm CityFit 0 12
Wednesday 13.03 19.00 Ricoh thyssenkrupp 4 7
Wednesday 13.03 20.00 Olivia Business Centre Agencja Rozwoju Pomorza 11 6
MATCHDAY 14 (rest: Agencja Rozwoju Pomorza)
Wednesday 13.03 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk CCC 4 6
Thursday 14.03 19.00 CityFit Arrow Electronics 19 0
Thursday 14.03 20.00 DTN Energa HK Finance 0 4
Thursday 14.03 21.00 Energa Obrót POIIB 0 10
Wednesday 20.03 19.00 Bayer AirHelp 10 2
Wednesday 20.03 20.00 thyssenkrupp Fujifilm 5 5
Wednesday 20.03 21.00 PwC Ricoh = =
Thursday 21.03 19.00 Olivia Business Centre Staples 6 3
MATCHDAY 15 (rest: Olivia Business Centre)
Thursday 21.03 20.00 Fundacja Lechii Gdańsk CityFit 2 5
Thursday 21.03 21.00 CCC Energa Obrót = =
Wednesday 27.03 19.00 AirHelp DTN Energa 1 4
Wednesday 27.03 20.00 Arrow Electronics thyssenkrupp 0 9
Wednesday 27.03 21.00 POIIB Bayer 4 7
Thursday 28.03 19.00 Fujifilm Agencja Rozwoju Pomorza 2 4
Thursday 28.03 20.00 HK Finance  PwC 1 2
Thursday 28.03 21.00 Ricoh Staples 8 0
MATCHDAY 16 (rest: Arrow Electronics)
Wednesday 03.04 19.00 Bayer CCC 8 6
Wednesday 03.04 20.00 Ricoh DTN Energa 11 7
Wednesday 03.04 21.00 Fujifilm POIIB 2 12
Thursday 04.04 19.00 AirHelp Agencja Rozwoju Pomorza = =
Thursday 04.04 20.00 PwC Olivia Business Centre 13 1
Thursday 04.04 21.00 CityFit HK Finance 4 4
Wednesday 10.04 19.00 Fundacja Lechii Gdańsk Staples 8 6
Wednesday 10.04 20.00 thyssenkrupp Energa Obrót 5 0
MATCHDAY 17 (rest: CityFit)
Wednesday 10.04 21.00 Bayer Arrow Electronics 4 2
Thursday 11.04 19.00 Olivia Business Centre HK Finance 4 8
Thursday 11.04 20.00 Agencja Rozwoju Pomorza Ricoh 2 11
Thursday 11.04 21.00 DTN Energa thyssenkrupp 1 2
Wednesday 17.04 19.00 Staples POIIB 11 8
Wednesday 17.04 20.00 Energa Obrót AirHelp 8 13
Wednesday 17.04 21.00 CCC PwC 2 9
Thursday 18.04 19.00 Fundacja Lechii Gdańsk Fujifilm = =

 

POSTPONED GAMES
Wednesday 22.05 19.00 CCC thyssenkrupp    
Wednesday 22.05 20.00 POIIB DTN Energa    
Wednesday 22.05 21.00 Fundacja Lechii Gdańsk Olivia Business Centre    
Thursday 23.05 19.00 PwC Ricoh    
Thursday 23.05 20.00 Bayer CityFit    
Thursday 23.05 21.00        
Wednesday 29.05 19.00 AirHelp Agencja Rozwoju Pomorza    
Wednesday 29.05 20.00 Olivia Business Centre POIIB    
Wednesday 29.05 21.00 CCC Energa Obrót    
Thursday 30.05 19.00 DTN Energa Fundacja Lechii Gdańsk    
Thursday 30.05 20.00 PwC Fujifilm    
Thursday 30.05 21.00 Staples CityFit    

 

  TEAM GP PTS GD
1 HK Finance 16 40 69
2 CityFit 14 38 82
3 PwC 14 36 79
4 Olivia Business Centre 14 30 27
5 Fundacja Lechii Gdańsk 14 27 21
6 Bayer 15 27 16
7 thyssenkrupp 15 25 1
8 DTN Energa 14 24 4
9 CCC 14 24 -14
10 Ricoh 15 20 -15
11 Staples 15 19 -7
12 AirHelp 15 18 -18
13 POIIB 14 12 -4
14 Arrow Electronics 16 9 -50
15 Energa Obrót 15 7 -65
16 Agencja Rozwoju Pomorza 15 4 -60
17 Fujifilm 15 0 -66

 

Najlepsi strzelcy (stan na 29.04.2019):

  1. Przybyłek Marek (CityFit) - 48
  2. Piotrowski Jakub (HK Finance) - 42
  3. Wasicki Marek (Fundacja Lechii Gdańsk) - 29
  4. Fila Bartosz (HK Finance) - 27
  5. Pasierbski Tomasz (thyssenkrupp) - 26
  6. Czapko Mateusz (Staples), Krysiński Michał (PwC) - 24
  7. Szymanowski Rafał (PwC), Szczeciński Mateusz (OBC) - 22
  8. Gac Remigiusz (Bayer), Michalski Jakub (Bayer) - 20
  9. Wilczak Maciej (POIIB) - 19
  10. Górski Rafał (Bayer), Wardziak Adam (ARP) - 18
  11. Gronowski Bartosz (PwC) - 17
  12. Myszkowski Krzysztof (ARP), Sieradzki Bartek (CityFit) - 16

 

Najlepsi asystenci (stan na 29.04.2019):

  1. Fila Bartosz (HK Finance) - 38
  2. Gronowski Bartosz (PwC) - 28
  3. Mierzwa Dominik (Olivia Business Centre) - 25
  4. Krysiński Michał (PwC) - 20
  5. Czubak Michał (Staples) - 19
  6. Przybyłek Marek (CityFit) - 18
  7. Czapko Mateusz (Staples) - 17
  8. Gac Remigiusz (Bayer), Górski Rafał (Bayer) - 16
  9. Jaworki Krzysztof (Ricoh), Morawski Rafał (Ricoh), Pasierbski Tomasz (thyssenkrupp), Piotrowski Jakub (HK Finance) - 15
  10. Szymanowski Rafał (PwC) - 14
  11. Melaniuk Janusz (Fundacja Lechii Gdańsk), Stasiak Radosław (CityFit) - 13
  12. Jenszak Marcin (CityFit), Patyna Piotr (Fujifilm), Wieczorek Piotr (CityFit), Wrocławski Radosław (Energa Obrót) - 12

 

 

Z prawa do przełożenia meczu skorzystały: Agencja Rozwoju Pomorza, AirHelp, Arrow Electronics, CCC, CityFit, DTN Energa, Energa Obrót, Fujifilm, Fundacja Lechii Gdańsk, Olivia Business Centre, POIIB, PwC, Ricoh, Staples, thyssenkrupp.

 

 

 

×

Zapisz się do naszego newslettera!