Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Elevator Pitch. Jak zrobić świetne wrażenie w 60 sekund?

14:00 - 17:00

PLN 69
2019
17.04
  • To wydarzenie minęło.

Czy wiesz, że na wzbudzenie iskry zainteresowania rozmówcy masz zaledwie kilka sekund? Naucz się jak wykorzystać minutę, by skutecznie przedstawić siebie i swoją ideę. W trakcie warsztatu dowiesz się co to jest elewator pitch, poznasz podstawy budowania narracji i poznasz metody atrakcyjnego „dostarczenia” swojego przekazu.

Przyjdź na warsztat zanim umówisz się z inwestorem, wydawcą, potencjalnym pracodawcą czy aktualnym szefem. Przetestuj swoje możliwości i zwiększ swoją szansę na udany deal.

Dla kogo warsztat? 

Warsztat jest dla każdego, kto nie umie w jednym zdaniu wytłumaczyć czym się zajmuje. Elevator pitch to pierwszy krok do dobrej prezentacji  i jest przydatny w rozmaitych sytuacjach nie tylko zawodowych. Nie musisz więc pracować z głosem na co dzień, by skorzystać z efektów warsztatu.

Kto prowadzi
Dominika Rossa – Head of women’s coworking, ekspertka w dziedzinie kształcenia głosu i mowy. Od szesnastu lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową. Założycielka studia głosu i mowy Mystoria, w którym uczy jak mówić wyraźnie, pewnie, czysto i melodyjnie. Prowadzi szkolenia i konsultacje indywidualne z zakresu autoprezentacji i wystąpień publicznych. Podczas wykładów i warsztatów pomaga także osiągnąć poczucie relaksu oraz wzmacnia umiejętności zarządzania sobą w stresie.

 

 

KIEDY? 17  Kwietnia, w  godz. 14.00 – 17.00
GDZIE?  Coworking O4, budynek: Olivia Four, Olivia Business Centre
Liczba miejsc ograniczona! (max 15 osób)

Ile to kosztuje?
69 zł.

KUP BILET

Szczegóły

Data:
17 kwietnia 2019
Czas:
14:00 - 17:00
Koszt:
PLN 69
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://o4.network/event/elevator-pitch-jak-zrobic-swietne-wrazenie-w-60-sekund/

Organizator

O4 Coworking
Email:
info@o4.network
Strona internetowa:
o4.network

Miejsce

O4 Coworking
Grunwaldzka 472B
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://o4.network