>

Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Olivia Sports – liga piłkarska 2019/2020

Day Date Time Team #1 Team #2 Result
MATCHDAY 1
Wednesday 16.10 19.00 Bayer Staples 11 6
Wednesday 16.10 20.00 Arrow thyssenkrupp 3 7
Wednesday 16.10 21.00 Ricoh Energa Obrót 13 5
Thursday 17.10 19.00 DTN Energa Schibsted 8 0
Thursday 17.10 20.00 Olivia Business Centre PwC 0 7
Thursday 17.10 21.00 POIIB Olivia United = =
Wednesday 23.10 19.00 Amazon AirHelp 2 5
MATCHDAY 2
Wednesday 23.10 20.00 DTN Energa thyssenkrupp 7 3
Wednesday 23.10 21.00 Bayer POIIB 14 9
Thursday 24.10 19.00 Energa Obrót Staples 2 3
Thursday 24.10 20.00 Olivia Business Centre Schibsted 6 3
Thursday 24.10 21.00 PwC Ricoh 6 1
Wednesday 06.11 19.00 Olivia United Amazon 14 4
Wednesday 06.11 20.00 Arrow AirHelp 10 5
MATCHDAY 3
Wednesday 06.11 21.00 POIIB DTN Energa 4 8
Thursday 07.11 19.00 thyssenkrupp Energa Obrót 4 5
Thursday 07.11 20.00 Schibsted PwC 2 11
Thursday 07.11 21.00 Staples Olivia Business Centre 4 1
Wednesday 13.11 19.00 Olivia United Ricoh 5 4
Wednesday 13.11 20.00 AirHelp Bayer 7 9
Wednesday 13.11 21.00 Amazon Arrow 4 4
MATCHDAY 4
Thursday 14.11 19.00 OBC thyssenkrupp 1 8
Thursday 14.11 20.00 Energa Obrót POIIB 1 15
Thursday 14.11 21.00 PwC Staples 4 4
Wednesday 20.11 19.00 Arrow Olivia United 5 7
Wednesday 20.11 20.00 Bayer Amazon 19 9
Wednesday 20.11 21.00 DTN Energa AirHelp 5 2
Thursday 21.11 19.00 Ricoh Schibsted 6 3
MATCHDAY 5
Thursday 21.11 20.00 POIIB Olivia Business Centre 8 10
Thursday 21.11 21.00 thyssenkrupp PwC 4 1
Wednesday 27.11 19.00 Staples Ricoh 2 7
Wednesday 27.11 20.00 Olivia United Schibsted 8 3
Wednesday 27.11 21.00 AirHelp Energa Obrót 11 2
Thursday 28.11 19.00 Amazon DTN Energa 1 9
Thursday 28.11 20.00 Arrow Bayer 6 17
MATCHDAY 6
Thursday 28.11 21.00 SPARING SPARING    
Wednesday 04.12 19.00 AirHelp thyssenkrupp 2 3
Wednesday 04.12 20.00 Amazon Staples 4 2
Wednesday 04.12 21.00 Energa Obrót OBC 2 7
Thursday 05.12 19.00 Bayer Ricoh 5 7
Thursday 05.12 20.00 DTN Energa PwC = =
Thursday 05.12 21.00 Arrow Schibsted 2 4
MATCHDAY 7
Wednesday 11.12 19.00 Schibsted Staples = =
Wednesday 11.12 20.00 DTN Energa Arrow 10 3
Wednesday 11.12 21.00 Energa Obrót Amazon 6 5
Thursday 12.12 19.00 Ricoh thyssenkrupp 3 7
Thursday 12.12 20.00 PwC POIIB 4 5
Thursday 12.12 21.00 OBC AirHelp 6 3
Wednesday 18.12 19.00 Bayer Olivia United = =
MATCHDAY 8
Wednesday 18.12 20.00 AirHelp PwC = =
Wednesday 18.12 21.00 Arrow Energa Obrót = =
Thursday 19.12 19.00 POIIB Ricoh = =
Thursday 19.12 20.00 thyssenkrupp Schibsted = =
Thursday 19.12 21.00 Amazon OBC = =
Wednesday 08.01 19.00 Olivia United Staples 4 4
Wednesday 08.01 20.00 Bayer DTN Energa 4 9
MATCHDAY 9
Wednesday 08.01 21.00 Schibsted POIIB 2 5
Thursday 09.01 19.00 Ricoh AirHelp 6 4
Thursday 09.01 20.00 OBC Arrow 2 3
Thursday 09.01 21.00 PwC Amazon 13 1
Wednesday 29.01 19.00 Energa Obrót Bayer 1 10
Wednesday 29.01 20.00 DTN Energa Olivia United 5 0
Wednesday 29.01 21.00 Staples thyssenkrupp 4 7
MATCHDAY 10
Thursday 30.01 19.00 Arrow PwC = =
Thursday 30.01 20.00 Amazon Ricoh 3 4
Thursday 30.01 21.00 AirHelp Schibsted 3 1
Wednesday 05.02 19.00 POIIB Staples 1 2
Wednesday 05.02 20.00 DTN Energa Energa Obrót = =
Wednesday 05.02 21.00 Bayer OBC = =
Thursday 06.02 19.00 Olivia United thyssenkrupp 3 9
MATCHDAY 11
Thursday 06.02 20.00 Ricoh Arrow 9 1
Thursday 06.02 21.00 Schibsted Amazon 6 12
Wednesday 12.02 19.00 thyssenkrupp POIIB 1 2
Wednesday 12.02 20.00 PwC Bayer 11 5
Wednesday 12.02 21.00 Energa Obrót Olivia United 3 4
Thursday 13.02 19.00 Staples AirHelp 8 2
Thursday 13.02 20.00 OBC DTN Energa = =
MATCHDAY 12
Thursday 13.02 21.00 SPARING SPARING = =
Wednesday 19.02 19.00 Staples DTN Energa 4 7
Wednesday 19.02 20.00 Schibsted Energa Obrót 5 5
Wednesday 19.02 21.00 Olivia United PwC 7 4
Thursday 20.02 19.00 thyssenkrupp Bayer 9 5
Thursday 20.02 20.00 POIIB Arrow 2 1
Thursday 20.02 21.00 Ricoh OBC 4 3
MATCHDAY 13
Wednesday 26.02 19.00 thyssenkrupp Amazon 6 4
Wednesday 26.02 20.00 PwC Energa Obrót 20 0
Wednesday 26.02 21.00 Ricoh DTN Energa 5 1
Thursday 27.02 19.00 Schibsted Bayer 2 8
Thursday 27.02 20.00 POIIB AirHelp 1 2
Thursday 27.02 21.00 OBC Olivia United 3 5
Wednesday 04.03 20.00 Staples Arrow    
MATCHDAY 14
Wednesday 04.03 19.00 Amazon POIIB = =
Wednesday 04.03 21.00
AirHelp
Olivia United    
POSTPONED GAMES
Wednesday 11.03 19.00        
Wednesday 11.03 20.00 DTN Energa PwC    
Wednesday 11.03 21.00 POIIB Olivia United    
Thursday 12.03 19.00 Schibsted Staples    
Thursday 12.03 20.00 Arrow Energa Obrót    
Thursday 12.03 21.00 Bayer OBC    
Wednesday 18.03 19.00 POIIB Ricoh    
Wednesday 18.03 20.00 AirHelp PwC    
Wednesday 18.03 21.00 Bayer Olivia United    
Thursday 19.03 19.00 DTN Energa Energa Obrót    
Thursday 19.03 20.00 Amazon OBC    
Thursday 19.03 21.00 thyssenkrupp Schibsted    
Wednesday 25.03 19.00        
Wednesday 25.03 20.00        
Wednesday 25.03 21.00        
Thursday 26.03 19.00 Arrow PwC    
Thursday 26.03 20.00 Amazon POIIB    
Thursday 26.03 21.00 OBC DTN Energa    

W związku z pandemią COVID-19 rozgrywki 2019/2020 są zawieszone. O zmianach będziemy informować uczestników na bieżąco.

Więcej o działaniach Olivia Business Centre w kwestiach bezpieczeństwa Rezydentów można przeczytać >> tutaj <<.

 

Statistics as of 03.03.2020:

# TEAMS PLAYED POINTS + - GOALS
1 DTN Energa 10 27 69 26 43
2 thyssenkrupp 12 27 67 38 29
3 Ricoh 12 27 65 42 23
4 Bayer 11 21 102 65 37
5 Olivia United 10 21 53 41 12
6 PwC 10 16 70 24 46
7 POIIB 10 15 50 44 6
8 Staples 11 14 43 50 -7
9 OBC 10 12 36 43 -7
10 AirHelp 11 12 46 53 -7
11 Arrow 10 7 38 67 -29
12 Amazon 11 7 49 88 -39
13 Energa Obrót 11 7 29 93 -64
14 Schibsted 11 4 31 74 -43


NAME TEAM GOALS
SZERSZYŃSKI Filip Bayer 50
MORAWSKI Rafał Ricoh 32
PASIERBSKI Tomasz thyssenkrupp 25
PRZYBYŁEK Marek Olivia United 22
ŚWIĄTEK Sebastian DTN Energa 17
SOUSA Jorge AirHelp 17
GÓRSKI Rafał Bayer 14
KOCATEPE Onur Amazon 14
DĄBKIEWICZ Mariusz DTN Energa 14
KOZICKI Igor Amazon 14
RAMIREZ Ignacio PwC 13
KUSIŃSKI Hubert PwC 13
WOJCIESKI Adrian Staples 13
WARDZIAK Adam Olivia United 13
SOBCZAK Janek AirHelp 12
ZIELIŃSKI Konrad POIIB 11
OWCZAREK Szymon AirHelp 10


NAME TEAM ASSISTS
SZERSZYŃSKI Filip Bayer 27
PASIERBSKI Tomasz thyssenkrupp 25
ŚWIĄTEK Sebastian DTN Energa 19
GÓRSKI Rafał Bayer 19
ZIÓŁOWSKI Kornel Bayer 17
KOCATEPE Onur Amazon 16
DĄBKIEWICZ Mariusz DTN Energa 15
SOBCZAK Janek AirHelp 15
MORAWSKI Rafał Ricoh 14
RAMIREZ Ignacio Carro PwC 13
STĘPIEŃ Michał Arrow 13
CIMANOWSKI Radosław PwC 11
PRZYBYŁEK Marek Olivia United 10
MIERZWA Dominik OBC 10
CZUBAK Michał (ext) Staples 10

====================

Kontakt:

  • Obsługa i informacje dotyczące ligi piłkarskiej: pawel.pinker@oliviacentre.com
  • Ogólne informacje o sporcie w Olivia Business Centre: info@oliviasports.com