2026-06-22

II Turniej Siatkówki Plażowej w Olivii za nami! Dziękujemy!

Ale to było fantastyczne popołudnie. Słońce, ciepły piasek, doskonałe nastroje i wielka radość z grania. Do tego supernagrody! Tak było! Na naszych boiskach za Olivią działo się, oj działo 18 czerwca. W II Turnieju Siatkówki Plażowej, pod patronatem AZS Uniwersytetu Gdańskiego, zagrało 12 dwuosobowych drużyn z 9 firm działających w Olivii. Ekipy grały w systemie brazylijskim, co oznacza jedno – po pierwszej porażce nadal można było wrócić do gry. Dopiero druga kończyła udział w turnieju, więc emocji nie brakowało do ostatnich meczów.

 

Na piasku spotkały się teamy z Just Join IT, Pekao, PwC, Energi, Energi Obrót, Olivii Centre, Adaru, Airbusa i Worldboxu. Momentami było naprawdę gorąco i nie tylko przez pogodę!

 

A tak wygląda podium:

 

🥇 Energa Logistyka
Sławomir i Piotr  | Grupa Energa

 

🥈 Team ENERGA
Olga i Artur | Grupa Energa

 

🥉 Beskidzkie Żabki
Maciej i Viktoria | PwC

 

Czwarte miejsce zajęli  Maciej i Paweł z Just Join IT. 

 

Na zwycięzców czekały świetne nagrody przygotowane przez partnerów turnieju. Thera Wellness zaprosiło drużyny z podium na całodzienny relaks w strefie wellness, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo 45-minutowy masaż całego ciała „Fale morskie”. MySomi Care ufundowało konsultacje z dietetykiem, Labify przekazało suplementy Mind Drive i Gut Shield, a Bioderma wakacyjne zestawy z kosmetykami SPF, torbami plażowymi i bidonami. Każdy zawodnik otrzymał również dostęp do aplikacji MySomi w wersji „Zdrowie”. Były oczywiście także puchary i dyplomy, bo takie wyniki trzeba odpowiednio uczcić. Dodatkowo Trefl Gdańsk ufundował bilety na mecze oraz gadżety.

 

Gratulacje dla zwycięzców i wielkie podziekowania dla wszystkich drużyn!
No i do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach!

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera,
aby być na bieżąco z newsami.