Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Forum Przedsiębiorstw

09:00 - 17:00

Darmowy
2017
31.05
  • To wydarzenie minęło.

Już 31 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni po raz 11 odbędzie się Forum Przedsiębiorstw, jedna z największych konferencji kierowanych do firm z sektora MŚP na Pomorzu. Olivia Business Centre, jako partner strategiczny, zaprasza do udziału w wydarzeniu, którego celem jest przekazywanie przedsiębiorcom wiedzy i informacji, które mogą wykorzystywać w codziennej działalności. To know-how jest kluczowe także przy podejmowaniu wyzwań związanych z dalszym planowanym rozwojem.

Forum Przedsiębiorstw to 11 lat tradycji i doświadczeń (konferencja przez dekadę zyskiwała renomę pod nazwą Pomorskie Forum Przedsiębiorczości). Rosnące z roku na rok zainteresowanie udziałem firm w tym wydarzeniu zachęca organizatorów do podnoszenia jego poziomu merytorycznego i motywuje do wychodzenia naprzeciw rosnącym oczekiwaniom uczestników. Konferencja, poza treściami merytorycznymi oraz możliwością pracy warsztatowej, stwarza znakomitą przestrzeń do wymiany doświadczeń. Atrakcyjność forum potwierdza fakt, iż co roku przyciąga ono ponad 300 osób.

Konferencja rozpocznie się komentarzem do aktualnych wydarzeń gospodarczych i oceną ich wpływu na MŚP. Następnie będziemy mogli wysłuchać panelu dyskusyjnego pomorskich przedsiębiorców: Macieja Grabskiego, prezesa Olivia Business Centre, Jana Czechowicza, właściciela firmy PLASMET Czechowicz Sp. j., Krzysztofa Igielskiego reprezentującego firmę Igielski Ochrona Sp. z o.o. i Centra Medyczno-Stomatologiczne iMed. oraz Martyny Woźny-Tomczak, dyrektora firmy Personia.

Podczas przerwy networkingowej, w specjalnie zaaranżowanej przez Grupę Nowy Styl przestrzeni do rozmów biznesowych, organizatorzy stworzą uczestnikom okazję do nawiązania nowych kontaktów oraz skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości rozwoju potencjału eksportowego, czy pozyskania funduszy europejskich na rozwój działalności firm.

W czasie przerwy zapraszamy także do przestrzeni Olivia Business Centre, którą również zaaranżowaliśmy wspólnie z Grupą Nowy Styl.

Po przerwie odbędą się spotkania w trzech blokach tematycznych: finanse, zarządzanie, innowacje. W bloku innowacje będziemy mogli usłyszeć Martę Moksę (Coworking O4, Olivia Business Centre), wygłosi ona prelekcję pod tytułem „Potrzebna jest cała wioska, by wychować jedną… innowację”.

Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja na stronie wydarzenia.

Szczegółowy program Forum

Szczegóły

Data:
31 maja 2017
Czas:
09:00 - 17:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Categories:
, , ,
Strona internetowa:
www.forumprzedsiebiorstw.pl

Organizator

Agencja Rozwoju Pomorza
Telefon:
58 32 33 100
Email:
sekretariat@arp.gda.pl
Strona internetowa:
www.arp.gda.pl

Miejsce

Pomorski Park Naukowo – Technologiczny
aleja Zwycięstwa 96/98
Gdynia, pomorskie 81-451 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.ppnt.pl