>

Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Olivia Star nominowany do Prime Property Prize 2018

Olivia Star został nominowany do Prime Property Prize 2018. Najwyższy budynek w Polsce północnej „startuje” w kategorii „Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej.” Głosowanie internautów trwa do 3 września. Wręczenie nagród odbędzie się 17 września, podczas Property Forum 2018 w Warszawie.

"Prime Property Prize" w tej kategorii, jest przyznawana nowym lub rozbudowanym biurowcom lub kompleksom biurowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2017 – wrzesień 2018. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

Ze wszystkich nadesłanych propozycji, redakcje portali Propertynews.pl oraz Propertydesign.pl wybrały 5 najlepszych zgłoszeń.  Aktualnie trwa kolejny etap, po którym nagrody zostaną przyznane w oparciu o zsumowane głosy ekspertów oraz internautów – te można oddawać do 3 września, pod adresem: http://www.propertynews.pl/konkurs/prime-property-prize-2018,36/

Warto dodać, że 180-metrowy Olivia Star został wybrany najlepszym projektem biurowym w Europie środkowo-wschodniej podczas CEE Investment & Green Building Awards. To czym wyróżnia się wysokościowiec, to będący w przygotowaniu Ogród Zimowy służący relaksowi i wypoczynkowi pracowników, oraz projekt Star Top, polegający na powszechnym udostępnieniu trzech najwyższych kondygnacji, na których znajdą się restauracje, kawiarnie, klub biznesowy, taras widokowy oraz centrum konferencyjne.

×

Zapisz się do naszego newslettera!