>

Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Ferie w Olivii? Oczywiście, że tak!

Ferie w Olivii na półmetku. Za nami (a właściwie za dziećmi, które uczestniczą w półkoloniach zimowych w OBC) kolejny dzień pełen wyzwań, wrażeń, energii, śmiechu, zabawy i nauki (tak, można się przecież doskonale uczyć przez zabawę!). Startujemy - nie może być inaczej -  w wyjątkowej szkole, Thinking Zone, mieszczącej się... w Olivii! Ranek zaczynamy na sportowo, od jazdy na łyżwach w sąsiadującej z nami Hali Olivia. Obowiązkowo drugie śniadanie, by nabrawszy sił, mieć siłę na zajęcia z programowania i robotyki! Tu w ruch idą też klocki LEGO! Nastepnie pyszny obiad (zapraszamy też Rodziców, więc bywa bardzo rodzinnie!) i wyjście "w teren". Każdego popołudnia zapewniamy naszym podopiecznym inne atrakcje (m.in. trampoliny, spacery,  zajęcia na sali gimnastycznej). Jest też popołudnowe opowiadanie bajek, czytanie, leniuchowanie...

Innymi słowy, w ferie w Olivii jest wyjątkowo!:)

Wszystko pod opieką doświadczonej kadry, która dokłada starań, aby dzieci Rezydentów, bo to dla nich zorganizowaliśmy "zimowisko", zintegrowały się w grupie, poznały nowych przyjaciół, przeżyły niezapomniany czas oraz nabyły nowych umiejętności:)

Dla ciekawych: 

  • „Programowanie w świecie MINECRAFT to niesamowite i pasjonujące zajęcia, które uczą programowania w języku angielskim w przystępnej formie! Dziecko wkracza w świat technologii i zdobywa wiedzę oraz praktyczne umiejętności! Podczas zajęć rozwijamy logiczne i analityczne myślenie oraz wyobraźnię przestrzenną. Zadania stają się zabawą, a zabawa – zadaniem do wykonania.
  • ROBOTYKA – dzieci poznają tajniki robotyki, a przy okazji rozwijają  znajomość języka angielskiego! Roboty to zabawa, wiedza i emocje w jednym. To pomost, który łączy wyobraźnię i kreatywność dzieci z nieskończonym światem nauki. Podczas zajęć wszyscy wchodzą w niesamowite role. Raz są w Hollywood, a innym razem przenosimy się w kosmos, gdzie musimy wypełnić tajną misję! Dzieci są współtwórcami tych historii, dlatego nigdy się nie nudzą! Uczą się pracy w grupie, logicznego myślenia i podejmowania decyzji, czyli wszystkiego, co potrzebne na ekscytującą przyszłość!

Oto krótka fotorelacja:

 

 

×

Zapisz się do naszego newslettera!