Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Specjalista social media

Fundacja Marka Kamińskiego realizująca innowacyjne projekty: LifePlan, Work4Life, programy motywacyjne dla dorosłych i młodzieży poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olivia Business Centre w Gdańsku

Informacje o Fundacji można zleźć na stronach: www.kaminski.pl, https://www.facebook.com/FundacjaMarkaKaminskiego/ oraz www.marekkaminski.com

Jeśli nie lubisz siedzieć cały dzień za biurkiem, a praca ma być Twoją pasją, kochasz wyzwania, dzięki którym czas mija szybko i jesteś zafiksowany/ -a na punkcie nowinek w różnych sferach codziennego życia, to szukamy właśnie Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowanie contentu na SM oraz bloga o tematyce związanej z rozwojem osobistym, lifestylem, motywacją, podróżami, gotowaniem w języku polskim i angielskim
  • Opieka nad kanałami SM (FB, Instagram, Pinterest, Twitter, LinkedIn)
  • Prowadzenie SM w j. angielskim
  • Tworzenie i planowanie kampanii
  • Optymalizacja pod kątem ROI
  • Utrzymywanie współczynnika konwersji na założonym poziomie
  • Tworzenie raportów
  • Współudział w kreowaniu nowych produktów
  • Nawiązywanie partnerstwa i utrzymywanie stałych relacji z partnerami/klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych i tworzeniu kampanii
  • Znajomość narzędzi analitycznych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa znajomość prostych programów graficznych
  • Zainteresowanie marketingiem, nowymi formami reklamy, trendami w Internecie
  • Zainteresowanie tematyką lifestylową i coachingową, designem i nowymi technologiami
  • Kreatywność i chęć szukania nieszablonowych rozwiązań
  • Dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją kampanii internetowych
  • Znajomość narzędzi niezbędnych do tworzenia reklam

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnym otoczeniu
  • Możliwość rozwoju przez wysokiej jakości szkolenia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: ewelina.dziedzic@invena.pl

Prosimy o załączenie do CV poniżej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FMK w celu i zakresie niezbędnym dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także z  ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) z dnia 10.05.2018 roku"