Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Specjalista ds. Promocji i Komunikacji

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania niezbędne:

  • umiejętność redagowania tekstów
  • znajomość nowoczesnych form komunikacji
  • umiejętność współpracy z mediami
  • doświadczenie w opracowywaniu i realizacji  wydawnictw i materiałów promocyjnych
  • umiejętność współpracy z agencjami reklamowymi
  • znajomość zagadnień z zakresu gospodarki województwa pomorskiego w tym tematyki sektora MSP
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • otwartość, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność w realizacji zadań i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • wysoka kultura osobista

Preferowane wymagania dodatkowe:

  • znajomość programów graficznych, np. Corel Draw, Photoshop
  • doświadczenie we współpracy z Instytucjami Otoczenia Biznesu (IOB) oraz Jednostkami Samorządu Terytorialnego (JST)
  • doświadczenie przy organizacji  eventów/ wydarzeń gospodarczych
  • doświadczenie przy realizacji działań promocyjnych w ramach  projektów finansowanych z funduszy UE
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu Prawa Zamówień Publicznych przy realizacji działań promocyjnych

Zakres obowiązków:

  • kreowanie i budowanie marki ARP
  • współpraca z innymi działami ARP w zakresie realizacji  działań  promocyjnych
  • opracowywanie treści materiałów prasowych w tym:  informacji prasowych, notatek, artykułów, koncepcji audycji
  • opracowywanie materiałów promocyjny w tym:  ulotek, broszur, katalogów, prezentacji
  • obsługa oraz redagowanie informacji na stronę internetową oraz media społecznościowe
  • współorganizacja  wydarzeń  typu misje gospodarcze, spotkania kooperacyjne, konferencje gospodarcze
  • opracowywanie koncepcji oraz realizacja   działań promujących wydarzenia realizowane przez ARP
  • koordynacja działań  promocyjnych prowadzonych w ARP
  • współpraca z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w zakresie prowadzonych działań na rzecz promocji gospodarczej regionu, z  regionalnymi i lokalnymi Instytucjami Otoczenia Biznesu oraz Jednostkami Samorządu Terytorialnego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • system premiowy
  • świadczenia dodatkowe (prywatna opieka medyczna Medicover oraz współfinansowanie karty Multisport);
  • możliwość rozwoju oraz udział w ciekawych projektach międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty (CV wraz z listem motywacyjnym) drogą elektroniczną na adres: barbara.merchel-czech@arp.gda.pl z dopiskiem Specjalista w Dziale Promocji do dnia 15 lutego  2019.

Do CV oraz listu motywacyjnego należy załączyć wypełniony kwestionariusz o Ochronie Danych Osobowych znajdujący się na stronie Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

Osoba do kontaktu: Barbara Merchel-Czech/Dział Promocji tel. 58 32 33 136. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.