Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Specjalista ds. BHP

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 200 tys. mkw. z planowanych 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Rozwijamy nasz Zespół Olivia Business Centre. W chwili obecnej do Działu Budowy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • nadzór i koordynacja nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP na terenie budowy,
  • merytoryczny nadzór, weryfikacja i aktualizowanie planów i dokumentów dotyczących zapewnienia BHP,
  • nadzór i koordynacja przestrzegania wymagań BHP na wszystkich etapach realizacji przedsięwzięcia,
  • doradztwo i wsparcie w zakresie efektywnej organizacji pracy na placu budowy,
  • sporządzanie raportów dotyczących stanu BHP na terenie budowy,
  • weryfikacja i dokumentowanie uprawnień personelu do prowadzenia prac,
  • nadzór nad rejestrem zdarzeń wypadkowych oraz prowadzenie dochodzeń dla zaistniałych zdarzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w kierunku bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i PPOŻ,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • umiejętność trafnej analizy sytuacji i logiczne myślenie,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i elastyczność w działaniu.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.