Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Specjalista ds. administracyjno-księgowych

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Zobacz aktualne oferty pracy:

www.gbspartners.pl

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się przeładunkiem towarów w portach morskich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Wykształcenie wyższe w obszarze administracji, rachunkowości, finansów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Prowadzenie biura, nadzór nad jego sprawnym funkcjonowaniem oraz dbanie o właściwy wizerunek firmy
  • Wsparcie procesu obiegu korespondencji oraz prowadzenie dokumentacji firmowej, w tym prawnej (sporządzanie umów)
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym, tj. kontrolowanie i kompletowanie dokumentów finansowych i kadrowych
  • Fakturowanie, windykacja należności w zakresie rozliczeń z Klientami firmy
  • Sporządzanie deklaracji INTRASTAT - wymiany handlowej z krajami Unii Europejskiej
  • Rozliczenie delegacji służbowych pracowników, prowadzenie kasy
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji stanu środków trwałych i poboru paliwa
  • Raportowanie do klientów w kwestiach dotyczących stanów magazynowych
  • Prowadzenie raportów przeładunkowych na potrzeby Zarządu i Udziałowców
  • Kontakt z Portem Gdańsk, bankami i innymi instytucjami
  • Kontakt i współpraca z dostawcami mediów i usług, dbanie o zaopatrzenie biura

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Realne możliwości rozwoju i podwyższania kompetencji
  • Narzędzia niezbędne do pracy, w tym telefon komórkowy, laptop, ryczałt na paliwo
  • Ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Szkolenie wdrożeniowe