Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Relationship Manager

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 120 tys. mkw. z planowanych 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Rozwijamy nasz Zespół Olivia Business Centre. W chwili obecnej do Działu Resident Relation poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • identyfikowanie potrzeb i oczekiwań Rezydentów (Najemców powierzchni biurowej),
  • bezpośredni kontakt i dbałość o relacje z przedstawicielami administracji Rezydentów,
  • nadzór nad zgłoszeniami wprowadzanymi do systemu zarządzania nieruchomościami,
  • konsultacje zmian w zakresie funkcjonowania biura,
  • bieżąca komunikacja z Rezydentami,
  • umawianie cyklicznych przeglądów dotyczących powierzchni najmu,
  • współpraca z innymi działami przy realizacji zleceń Rezydentów.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność w działaniu i umiejętność pracy zespołowej,
  • doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472C w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.