Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Referent ds. kadrowo – płacowych

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w rekrutacji personelu na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie, głównie w obszarze Finansów i Księgowości, IT, Administracji, HR oraz Obsługi Klienta. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm.

www.gbspartners.pl

Dla naszego Klienta, wiodącego na rynku pomorskim dostawcy usług księgowych oraz kadrowo-płacowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. kadrowo - płacowych

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe (studenci mile widziani)
  • Dokładność, systematyczność, dbałość o szczegóły i proaktywna postawa
  • Znajomość programu Excel
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, umiejętność ustawiania priorytetów
  • Zaangażowanie, chęć do nauki oraz rozwiązywania problemów
  • Komunikatywny angielski mile widziany

Obowiązki:

  • Zarządzanie, segregowanie i archiwizacja dokumentacji pracowniczej
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego oraz ich weryfikacja
  • Wsparcie przy sporządzaniu deklaracji ZUS oraz PIT dla pracowników
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracowników
  • Praca na programach kadrowo – płacowych (Comarch ERP Optima)
  • Kontrola szkoleń BHP oraz badań lekarskich
  • Wsparcie przy sporządzaniu list płac
  • Stała współpraca z zespołem ds. Kadr i Płac

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz nauki języka angielskiego
  • Realne możliwości rozwoju w kierunku Specjalisty ds. Kadr i Płac
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu specjalistów z obszaru kadr i płac
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne otoczenie pracy zapewnione m.in. dzięki dogodnej lokalizacji i wysokiej klasie biurowca