Co dzieje się w Olivia Business Centre?

PtP Junior Specialist \ Staż w dziale PtP (dział zobowiązań)

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w rekrutacji personelu na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie, głównie w obszarze Finansów i Księgowości, IT, Administracji, HR oraz Obsługi Klienta. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm.

www.gbspartners.pl

Obecnie, dla naszego klienta – światowego lidera branży przetwórczej i spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk

Obowiązki:

  • Weryfikacja i księgowanie faktur
  • Raportowanie i wyjaśnianie wszelkich niezgodności w fakturach
  • Procesowanie dokumentacji magazynowej
  • Przetwarzanie dokumentów w systemie wewnętrznym
  • Kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Ukończone studia licencjackie lub magisterskie na kierunku księgowość, rachunkowość, ekonomia

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: system MultiKafeteria, prywatną opiekę medyczną, lekcje języków obcych
  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o kulturze skandynawskiej
  • Dogodną lokalizację biura
  • Przyjazną atmosferę