Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Planista produkcji

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w rekrutacji personelu na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie, głównie w obszarze Finansów i Księgowości, IT, Administracji, HR oraz Obsługi Klienta. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm.

www.gbspartners.pl

Obecnie, dla naszego klienta, firmy produkcyjnej (branża opakowań produktów spożywczych), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tragamin k/Malborka

Obowiązki:

  • Planowanie procesu produkcji kilku linii produkcyjnych
  • Komunikacja telefoniczna i mailowa w języku angielskim z centralą firmy zlokalizowaną w Grecji
  • Ścisła współpraca z kierownikiem produkcji i działem logistyki, zakupów i magazynem
  • Optymalizowanie procesów przepływu materiałów oraz poziomu zapasów w porozumieniu z działem logistyki i magazynem
  • Optymalizowanie procesów przepływu materiałów i surowców
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji produkcyjnej
  • Monitorowanie terminowej realizacji zamówień produkcyjnych

Wymagania:

  • Bardzo dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2
  • Wykształcenie: preferowane wyższe inżynierskie
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Otwartość na naukę, zdobywanie nowego doświadczenia
  • Znajomość organizacji i planowania produkcji
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Wysoki poziom odpowiedzialności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bardzo atrakcyjny pakiet szkoleń w centrali firmy w Grecji
  • Pracę na stanowisku o dużym stopniu odpowiedzialności i samodzielności
  • Możliwość nabywania doświadczenia wraz z rozwojem firmy realizującej nowoczesne projekty inwestycyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy