Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Office Assistant

Zespół naszej lokalizacji Gdansk poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Główne zadania:
• obsługa korespondencji firmowej, przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,
• gromadzenie, nadzorowanie i przechowywanie dokumentacji,
• prowadzenie spraw administracyjnych i zaopatrzeniowych biura,
• raportowanie i tworzenie zestawień zlecanych bezpośrednio przez przełożonych,
• koordynacja relacji z podwykonawcami.

Nasze oczekiwania:
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie,
• biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność szybkiego uczenia się,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie, kultura osobista,
• doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Stałe godziny pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe,
• Możliwość sprawdzenia się w zróżnicowanym środowisku pracy,
• Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre,
• Zaangażowany i zmotywowany team,
• Prywatne ubezpieczenie medyczne.

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Nasz team HR, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Jeśli ta oferta pracy Cię zainteresowała wyślij swoją aplikację na jobs.gdansk@yourccc.com