Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Magazynier

Vivia Next Sp. z o.o., prowadzi działalność gospodarczą w branży budowlanej. Nasze działanie oparte jest na nowych technologiach w usystematyzowanym środowisku. Naszym celem jest realizacja projektów innowacyjnych w obszarze budownictwa.

W związku z otwarciem nowego magazynu poszukujemy dwóch pracowników na stanowisko:

Magazynier

Stawka: 22-25 zł brutto/godzinę

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za powierzone mienie,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • obsługa operacji magazynowych w systemie komputerowym,
  • przyjmowanie towaru do magazynu, logiczne i bezpieczne składowanie, rozmieszczanie towaru w magazynie,
  • zapewnienie obsługi magazynowej zgodnie z ustalonym planem produkcyjnym,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • prowadzenie spisów inwentaryzacyjnych
  • proponowanie usprawnień w podległym obszarze,
  • dbałość o porządek w magazynie.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • znajomość dokumentacji magazynowej,
  • znajomość obsługi programów magazynowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w nowopowstałej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • realny wpływ na rozbudowę magazynu,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Magazyniera prosimy o przesyłanie CV drogą mailową na adres: rekrutacja@vivia.dev

W związku z tym, że jesteśmy zainteresowani Pana/Pani udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, uprzejmie prosimy o zamieszczenie w Pana/Pani aplikacji następujących klauzul zgody dotyczących przetwarzania Pana/Pani danych osobowych dla celów realizacji niniejszego postępowania rekrutacyjnego oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w mojej aplikacji, przez Vivia Next  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Batorego 16/1A (KRS 0000753826) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam ponadto zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w mojej aplikacji, przez Vivia Next Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Batorego 16/1A (KRS 0000753826) w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym również na inne stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.