Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Księgowy

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Zobacz aktualne oferty pracy:

www.gbspartners.pl

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego na rynku pomorskim dostawcy usług księgowych oraz kadrowo-płacowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Księgowy

Lokalizacja: Gdańsk Oliwa

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze rachunkowości i finansów
  • 1-3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość polskich standardów rachunkowości, przepisów podatku VAT i podatku dochodowego
  • Preferowana znajomość programu Fakir
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek oraz księgowości uproszczonej zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wymaganych przepisami prawa
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień (m. in. na potrzeby GUS i NBP)
  • Ścisła współpraca z Klientami spółki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Samodzielne stanowisko pracy w zespole profesjonalistów dające możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • Przyjazne otoczenie pracy zapewnione m.in. dzięki wysokiej klasie biurowca oraz dogodnej lokalizacji
  • Długoterminową współpracę
  • Kurs języka angielskiego na terenie biura