Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Koordynator ds. Rekrutacji

GBS Partners jest butikową agencją rekrutacyjną specjalizującą się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska asystenckie, inżynierskie, specjalistyczne oraz kadry zarządzającej. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji  na stanowiska w obszarze IT, Finansów, Kadr i Płac, Obsługi Klienta oraz HR.

W codziennej pracy staramy się z pełnym zaangażowaniem i sercem wspierać naszych Klientów, tak abyśmy  z dumą mogły podpisywać się pod zakończonymi projektami. Staramy się, aby nasze relacje w zespole były oparte na zaufaniu, wsparciu i elastyczności.

Po ponad 3 latach pracy w GBS Partners, dla naszego obecnego pracownika przyszedł czas na zmiany, dlatego poszukujemy osoby, której moglibyśmy przekazać nasze zaufanie, dobre relacje z Klientami i miejsce w zgranym zespole na stanowisku:

Twoje zadania:

  • Koordynowanie pracy zespołu Specjalistów: wyznaczanie celów i delegowanie zadań, ustalanie priorytetów, motywowanie, wspieranie w realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • Stałe pogłębianie relacji z obecnymi klientami,
  • Rozwój biznesu i nawiązywanie kontaktów w nowymi klientami,
  • Samodzielne prowadzenie wybranych procesów rekrutacyjnych,
  • Przygotowanie i odpowiedzialność za procedury, proces, standardy i narzędzia rekrutacyjne,
  • Zarządzanie współpracą/ kontraktami z zewnętrznymi dostawcami usług,
  • Przygotowywanie umów, ofert i raportów.

Twoje kompetencje:

  • Masz kilkuletnie doświadczenia w pracy w obszarze rekrutacji,
  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • Super, jeżeli masz doświadczenie w pracy w Agencji Rekrutacyjnej,
  • Jesteś nastawiony/a na klienta i budowanie długotrwałych relacji,
  • Cechuje Cię samodzielna, pro-aktywna postawa,
  • Odznaczasz się bardzo dobrą organizacją pracy własnej,
  • Posługujesz się w stopniu bardzo dobrym językiem angielskim  –  warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się firmie,
  • Samodzielność, dużą decyzyjność i przestrzeń we wdrażaniu nowych inicjatyw,
  • Pracę w zgranym i wspierającym się zespole,
  • Pełne wdrożenie,
  • Swobodną atmosferę i brak dresscode’u,
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej i elastyczne godziny pracy,
  • Budżet rozwojowy (edukacja, szkolenia, konferencje),
  • Słodycze, owoce i tyle kawy ile zdołasz wypić,
  • Nowoczesne biuro, w dynamicznej strefie coworkingowej O4,
  • Świetną lokalizację biura, w Olivia Business Center w Gdańsku.