Co dzieje się w Olivia Business Centre?

JavaScript Developer

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w rekrutacji personelu na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie, głównie w obszarze Finansów i Księgowości, IT, Administracji, HR oraz Obsługi Klienta. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm.

www.gbspartners.pl

Obecnie, dla naszego klienta, firmy z branży IT tworzącej rozwiązania komunikacyjne, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Wytwarzanie nowych oraz poprawianie istniejących funkcjonalności
  • Zapewnienie należytej jakości wytwarzanego oprogramowania zgodnie z obowiązującymi standardami wewnętrznymi
  • Monitoring systemu i zgłaszanie nieprawidłowości w jego działaniu
  • Współpraca w ramach zespołu i z innymi działami firmy
  • Przygotowywanie oraz umieszczanie aplikacji w środowisku testowym
  • Sprawdzenie kodu wytwarzanego przez innych członków zespołu
  • Praca spójna z założeniami metodyki SCRUM

Wymagania:

  • Znajomość Javascript oraz Typescript
  • Min. 1,5 roku komercyjnego doświadczenia z Angular 2+
  • Praktyczna znajomość OOP
  • Doświadczenie z WebSockets
  • Znajomość CSS oraz HTML5
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Doświadczenie pracy w metodyce SCRUM
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kupony lunchowe, kursy językowe, firmowe imprezy okolicznościowe, świeże soki i owoce do biura
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku