Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Inżynier Budowy ds. Realizacji Projektów Aranżacyjnych

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 120 tys. mkw. z planowanych 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Rozwijamy nasz Zespół Olivia Business Centre. W chwili obecnej do Działu Aranżacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie procesu rozpoczęcia budowy, w tym wykonywanie przedmiarów, ofertowanie, negocjowanie ofert, sporządzanie wstępnego harmonogramu,
  • planowanie, organizacja i kierowanie realizacją budowy powierzchni fit-out,
  • nadzorowanie jakości wykonywanych robót,
  • monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą,
  • współpraca z biurami projektowymi, projektantami branżowymi,
  • współpraca z firmami wykonawczymi,
  • uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych,
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, w tym wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac,
  • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – budowlane  lub studenci ostatniego roku studiów magisterskich,
  • umiejętność obsługi programów AUTOCAD, REVIT, MS Office,
  • odpowiedzialność i konsekwencja w realizacji celów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.