Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Architekt/ka (fit out)

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 120 tys. mkw. z planowanych 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Rozwijamy nasz Zespół Olivia Business Centre. W chwili obecnej do Działu Aranżacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne prowadzenie projektów aranżacji biur,
  • projektowanie przy użyciu oprogramowania REVIT,
  • wykonywanie dokumentacji projektowej – rysunki architektoniczne, zestawienia, opisy techniczne,
  • współpracę z Rezydentami Olivia Business Centre – spotkania, opracowywanie koncepcji lokali biurowych i ich prezentacja, dobór rozwiązań materiałowych,
  • współpracę z projektantami branżowymi.

Wymagania:

  • dobra znajomość oprogramowania REVIT Architecture, Auto – Cad i pakiet MS Office,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w projektowaniu (w pracowniach projektowych/indywidualnie lub wewnętrznym dziale projektowym),
  • uprawnienia architektoniczne będą dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura lub pokrewne), ewentualnie w trakcie nauki,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • zdolność szybkiego uczenia się, sumienność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • prowadzenie unikalnych projektów fit-out,
  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • długoterminową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.