Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Aplikant Radcowski/ Adwokacki

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 120 tys. mkw. z planowanych 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Rozwijamy nasz Zespół Olivia Business Centre. W chwili obecnej do Działu Prawnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Aplikant Radcowski/Adwokacki

Opis stanowiska:

  • Wsparcie zespołu prawnego,
  • Opracowywanie oraz weryfikowanie umów i innych dokumentów o charakterze prawnym,
  • Doradztwo na rzecz działów wewnętrznych,
  • Udział w negocjacjach z podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,
  • Doświadczenie w kancelarii prawniczej lub jako prawnik in-house w dziale prawnym firmy,
  • Praktyczna znajomość prawa gospodarczego oraz prawa cywilnego,
  • Samodzielność w działaniu, dyspozycyjność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Długoterminową współpracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.