Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Analityk Finansowy

Global Business Services Partners Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej (nr wpisu do KRAZ 9956). Specjalizujemy się w dziedzinie finansów i księgowości, administracji, HR oraz IT, stale wspierając naszych klientów w doborze personelu także w innych obszarach. Wyróżnia nas doskonała znajomość pomorskiego rynku pracy i bliskie relacje biznesowe z lokalnymi przedsiębiorcami, jak również z pomorskimi oddziałami międzynarodowych firm, co pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do właściwych kandydatów. Zobacz aktualne oferty pracy:

www.gbspartners.pl

Obecnie dla naszego Klienta - światowego lidera w produkcji i dystrybucji produktów konsumenckich dla domu i ogrodu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje główne zadania to:

  • Analiza danych, ryzyka oraz przedstawianie wniosków
  • Sprawdzanie integralności danych/współpraca z innymi działami
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca w zakresie controllingu
  • Obsługa procesu budżetowania
  • Wspieranie tworzenia oraz rozwijania analiz finansowych
  • Udział w programach szkoleniowych organizowanych przez firmę i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze raportowania finansowego lub analizy finansowej
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Umiejętność pracy z danymi, analizy oraz prezentacji wniosków z nich płynących
  • Zaawansowana znajomość pakietu Office (Excel, Power Point)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową OK System
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Fundusz socjalny