Co dzieje się w Olivia Business Centre?

Specjalista ds. projektów

Fundacja Marka Kamińskiego realizująca innowacyjne projekty: LifePlan, Work4Life, programy motywacyjne dla dorosłych i młodzieży poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Olivia Business Centre w Gdańsku

Informacje o Fundacji można zleźć na stronach: www.kaminski.pl, https://www.facebook.com/FundacjaMarkaKaminskiego/ oraz www.marekkaminski.com

Obowiązki:

  • Realizacja projektu LifePlan
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych w związku z realizacją projektu
  • Dbanie o jakość, terminowość i realizację projektu oraz dbanie o sprawy organizacyjne związane z realizacją projektu
  • Aktywne poszukiwanie partnerów biznesowych (firm, przedsiębiorców) do współpracy w prowadzonym projekcie
  • Kreowanie nowych projektów
  • Umiejętności tworzenia tekstów marketingowych i reklamowych,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Poszukiwanie nowych, oryginalnych rozwiązań
  • Umiejętność pracy w oparciu o budżet

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem projektów
  • Doświadczenie w Public Relations oraz w prowadzeniu internetowych działań z zakresu Public Relations
  • Znajomość marketingu internetowego
  • Umiejętność posługiwania się multimediami, obsługa programów graficznych
  • Komunikatywność, samodzielność, terminowość, dokładność, systematyczność, innowacyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Rozwój projektu LifePlan w przyszłych latach i rozszerzenie go na: USA, Japonię, Nigerię
  • Wynagrodzenie połączone z wynikami pracy
  • Prace przy ciekawych projektach w atmosferze przygód i wypraw
  • Dużą samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: ewelina.dziedzic@invena.pl

Prosimy o załączenie do CV poniżej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FMK w celu i zakresie niezbędnym dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, a także z  ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) z dnia 10.05.2018 roku"