Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

ŻYJ PIĘKNIEJ – kobiece spotkania w Trójmieście

18:00 - 20:00

PLN49
2020
30.01
  • To wydarzenie minęło.

Cykliczne Spotkania Żyj Piękniej, to bardzo kobiece spotkania w serdecznej, przyjaznej atmosferze. To spotkania dla Pań, które pragną się rozwijać, pragną żyć bardziej świadomie, ciekawiej i piękniej, które chcą inspirować się jak również dzielić wspaniałą energią. Budujemy pozytywną społeczność „ponadczasowych kobiet”, które są otwarte i pragną wzbogacać swoje życie. Każde spotkanie to nowy temat, nowa energia, ciekawa wiedza i nowe serdeczne znajomości. To wspaniały czas podarowany sobie ! „Żyj piękniej” to hasło które przewodzi idei dbania o siebie, o swoje zdrowie, o swój rozwój, swoje otoczenie. Każdy element jest równie ważny. W trakcie naszych spotkań będziemy podejmować tematy piękna życia. Co zrobić, jak sprawić aby nasze życie pomimo nie łatwych często sytuacji i codziennych trudów było piękne.

Nowy Rok, nowe marzenia, wyzwania i plany !       

Tym razem z początkiem Nowego Roku, będziemy rozmawiać o planowaniu, dlaczego typowe postanowienia noworoczne nie działają i dlaczego powinnyśmy mieć konkretne marzenia i cele !!
Dlatego też pokażę jak zrobić  Mapę Marzeń w jeden wieczór i co powinno się w niej znaleźć. W  dalszej części omówimy jak zacząć ją realizować i jak wytyczać cele. Naszym gościem prelegentką będzie Psycholog   „UpGrade”  Agnieszka Zając – coach, psycholog sportu i biznesu, która krok po kroku pokaże nam jak pracują z celami ludzie sukcesu.

W ramach tego spotkania, będziesz mogła podzielić się Twoimi planami na ten rok ! Może są to ambitne plany zawodowe lub plany dotyczące napisania książki, czy podróży lub innego nowego wyzwania. Chętnie będziemy Ciebie wspierać w tych nowych przedsięwzięciach. Ponieważ nasze spotkania to również spotkania networkingowe, zawsze na nich jest czas i przestrzeń do budowania relacji.   Jak zawsze będzie integracja, networking i inspiracja.

Nie znasz nikogo, nic nie szkodzi, u nas poznasz super miłe i przyjazne Babki.

Miejsce: 

Tym razem spotykamy się w przyjaznym miejscu biznesowym dla kobiet w Olivia Business Centre – budynek – GATE  (to ten budynek gdzie jest STARBUCKS )
04 FLOW – I piętro.
parking B i C po godz. 17:00 jest free
uwaga parking ” A” jest płatny !!!!
przystanek SKM Przymorze/ Uniwersytet

W cenie  biletu:

integracja, wiedza, super energia, słodkości oraz kawa i  herbata

Bilet:

49 zł/os.

Nie czekaj na ostatnią chwilę,  liczba miejsc ograniczona.

Do  miłego zobaczenia 😉
Amelia Szaposznikow
tel. 601 681 292

ZAPISZ SIĘ

Szczegóły

Data:
Styczeń 30
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
PLN49
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

BI-CONCEPT
Strona internetowa:
http://www.bi-concept.pl/

Miejsce

O4 Flow
Olivia Gate A
Gdańsk, Polska
+ Google Map