Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Zarządzanie zespołem. Inspirowanie do działania

13:00 - 15:00

2019
01.10
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na spotkanie organizowane w ramach kampanii społecznej Dni Uczenia się Dorosłych 2019.

Jak wielką rolę w efektywnym działaniu organizacji odgrywa menedżer nie trzeba chyba pisać. To on najczęściej reprezentuje firmę przed klientami i to on bezpośrednio wpływa na pracowników. Wszyscy znamy powiedzenie: „Zatrudniłem się w firmie, a odchodzę od mojego szefa”. Jak zatem kierować ludźmi, aby nie odchodzili, aby pracowali efektywnie? Podczas warsztatu doświadczymy specyfiki budowania zespołu i przyjrzymy się nieco bliżej jednej z funkcji menedżera – motywowaniu.

Uczestnicy szkolenia dzięki symulacji biznesowej spojrzą na aspekt budowania zespołu, jego przechodzenia przez fazy rozwoju, a także skupią się na problemie inspirowania do działania na każdym z etapów zespołowych.

Warsztat jest prowadzony metodami aktywnymi, uczestnicy biorą udział w symulacji biznesowej, ćwiczeniach i dyskusjach. Warsztat uzupełniony jest wykładem i pokazem prezentacji.

Zgłoszenia: https://bit.ly/2keDl7t

Miejsce:
siedziba Agencji Rozwoju Pomorza, kompleks biznesowy Olivia Business Centre, budynek Olivia Six, al. Grunwaldzka 472 D, Gdańsk, 12 piętro.

Prowadząca:
Małgorzata Kamińska – trener z kilkunastoletnim doświadczeniem. Karierę zawodową rozpoczęła od pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem usług. Posiada doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Ponadto jako Kierownik Sekcji Wsparcia Sprzedaży, a następnie Kierownik Sekcji Treningu zajmowała się obserwacją i organizacją pracy podległych pracowników oraz działała na rzecz ich rozwoju osobistego i zawodowego. Obecnie trener, coach i konsultant w biznesie w obszarze strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i Gdyni.

Szczegóły

Data:
1 października 2019
Czas:
13:00 - 15:00
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
https://www.szkolenia.arp.gda.pl/1373,zobacz-wszystkie?tresc=14761

Organizator

Agencja Rozwoju Pomorza
Telefon:
58 32 33 100
Email:
sekretariat@arp.gda.pl
Strona internetowa:
www.arp.gda.pl

Miejsce

Agencja Rozwoju Pomorza
Al. Grunwaldzka 472 D
Gdańsk, 80-309
+ Google Map