Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Zapraszamy na V Spotkanie Klubu HRBP

12:00 - 15:30

2019
09.05
  • To wydarzenie minęło.

Zamknięta rejestracja na wydarzenie.

Zapraszamy na V Spotkanie Klubu HRBP działającego przy Olivia Business Centre,
które odbędzie się 9 maja, o godz. 12:00
w Olivia Sky Club; budynek Olivia Tower

Temat spotkania: „Różnorodność kulturowa” (w ramach projektu WUP  „Pomorskie! Dobre miejsca pracy”)

 

Udział w spotkaniu zapowiedział Wicemarszałek Województwa Pomorskiego Ryszard Świlski. Doświadczeniem, również tym zdobytym na rynkach zagranicznych, podzielą się managerowie HR. Dodatkowo gwarantujemy solidną dawkę wiedzy o kulturach narodowych (na podstawie badań socjologicznych).

Wojewódzki Urząd Pracy rozpoczął w kwietniu cykl spotkań z pomorskimi pracodawcami „Pomorskie! Dobre miejsca pracy”. Wydarzenie w Olivia Business Centre jest częścią tego cyklu. Poruszane zagadnienia: zaspokajanie potrzeb kadrowych w firmach, możliwości rozwoju zawodowego pracowników i wykorzystania ich potencjału, różnorodność kulturowa. Celem spotkań jest inspirowanie pracodawców do tworzenia dobrych miejsc pracy, kierując się mottem, że w każdej firmie można niewielkim nakładem kosztów poprawić konkurencyjność miejsca pracy. Pełen harmonogram na stronie WUP.

Zainteresowanych projektem „Pomorskie! Dobre miejsca pracy” odsyłamy do dokumentu: RPDZ dla województwa pomorskiego na 2019 rok!

 

W Klubie HRBP przy Olivia Business Centre w Gdańsku:

  • tworzymy przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń zawodowych i zdobywania międzynarodowej wiedzy oraz budowania społeczności HR przy Olivia Business Centre. Podczas planowanych spotkań i warsztatów będziemy omawiać trudne wyzwania stojące przed dzisiejszym HR, przedstawiać dobre praktyki – na inaugurującym spotkaniu Klubu HRBP doskonałymi światowymi pomysłami podzielił się z nami Perry Timms;
  • członkostwo w Klubie jest bezpłatne a na członków Klubu czekają zniżki w programach międzynarodowych certyfikacji HRBP.
  • dołącz do KLUBU HRBP teraz lub napisz: biuro@transformacjahr.com 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE KLIKAJĄC „ZAPISZ SIĘ” PONIŻEJ. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Szczegóły

Data:
9 maja 2019
Czas:
12:00 - 15:30
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Olivia Business Centre
Email:
komunikacja@oliviacentre.com
Strona internetowa:
http://www.oliviacentre.com/

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map