Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Zachowaj spokój i rób swoje – jak zapanować nad stresem?

14:00 - 15:00

2020
08.04
  • To wydarzenie minęło.

Zachowaj spokój i rób swoje – jak zapanować nad stresem?

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

Stres to emocja, która jest nam bezwzględnie potrzebna w życiu. To dzięki tej emocji potrafimy zachować czujność lub myślimy konstruktywnie.

Ale – stres, którym nie potrafimy zarządzić, stres długotrwały, stres wobec którego pozostajemy bierni, wyrządza ogromne szkody dla organizmu.

I o tym chcemy Tobie opowiedzieć 🙂 Nie, nie o tym jaki stres jest zły, ale – jak nim zarządzić, jak sobie z nim poradzić i przejść do działania 🙂

Dominika Rossa wraz z Anna Krella Trener Mentalny porozmawiają o sposobach radzenia sobie ze stresem. Przedstawią kilka ćwiczeń, które wzmocnią naszą odporność na stres i pomogą wyjść z tarczą (niekoniecznie antykryzysową😊) korzyści.

Po udziale w webinarze będziesz:
👉Umiał/a zdefiniować swoją sytuację i skonfrontować rzeczywistość z oczekiwaniami
👉Miał/a większą energię do działania
👉Miał/a wiedzę o tym, co powstrzymuje Cię od działania
👉Umiał/a zidentyfikować źródło stresu
👉Uzbrojony/a w wiedzę i narzędzia redukcji stresu
👉Umiał/a trenować koncentrację.

Prowadzące:
Anna Krella Trener Mentalny – certyfikowany trener mentalny, project manager i team manager z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu zwycięskich zespołów w branży bankowej, sprzedażowej i edukacyjnej, aktualnie związana z operacyjnym zarządzaniem w branży IT. Absolwentka UG i SWPS (psychologia społeczna). W swojej pracy z klientami skupia się na podnoszeniu jakości życia poprzez zastosowanie narzędzi treningu mentalnego, którego jest ogromnym pasjonatem. Współpracuje ze sportowcami, środowiskiem start-up’owym, prowadzi szkolenia dla grup i klientów indywidualnych.

Dominika Rossa – Head of O4 Flow pierwszego w Polsce coworkingu stworzonego przez kobiety z myślą o kobietach, przedsiębiorczyni, doktorantka Uniwersytetu SWPS na wydziale psychologii. Od 18 lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową oraz przedsiębiorczością, zwłaszcza kobiet. Wykłada na USWPS w Warszawie i Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Jest mentorką
w międzynarodowych programach akceleracyjnych.

Gdzie? O4 Coworking, spotkanie online w formie live na Facebooku
Kiedy? środa, 8 kwietnia, 14:00
Spotkanie bezpłatne – dołącz do nas, zadawaj pytania, dowiedz się więcej 🙂

Szczegóły

Data:
8 kwietnia
Czas:
14:00 - 15:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizatorzy

O4 Coworking
O4 Flow