Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Wyróżnij się i znajdź pracę – szkolenie!

14:00 - 17:00

PLN199
2020
27.05
  • To wydarzenie minęło.

Kawa z rekruterem to za mało? Nie martw się, teraz możesz spędzić z Pauliną bardzo efektywne popołudnie i nauczyć się czegoś nowego.

Weź udział w nadchodzącym szkoleniu i dowiedz się:
– jak zwiększyć swoje szanse poprzez przygotowanie mistrzowskiego CV – bo nie, nie znajdziesz nowej pracy ze starym CV;
– jak przygotować zaangażowany profil LinkedIn, który zwróci uwagę rekrutera – bo profil to nie jest Twoje CV i tak, musisz się wyróżnić;
– jak proaktywnie szukać pracy – bo tak, niestety złote czasy rynku pracownika się skończyły;
– jak przejść przez rozmowę telefoniczną – bo tak, to jest też część procesu rekrutacyjnego;
– jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej online – bo przez kamerkę w domu wcale nie jest łatwiej;
– jak reagować, a jak nie (!) jeśli dostajemy negatywny feedback – bo zanim podpiszesz umowę najprawdopodobniej usłyszysz kilka razy „Oddzwonimy”;
– jak się podnieść z dołka – bo nie, to nie Ty jesteś do bani, to COVID.

Po szkoleniu wyjdziesz z:
– Dobrze napisanym CV, zgodnym z oczekiwaniami rekrutera;
– Wypełnionym w 100% profilem na LinkedIn i wiedzą jak ożywić profil oraz zwiększyć skuteczność własną w procesie rekrutacyjnym;
– Wiedzą jakie są najczęściej popełniane faux pas na rozmowie rekrutacyjnej i jak uniknąć tych wpadek
– Umiejętnością radzenia sobie z odrzuceniem kandydatury.
– Wiedzą, jak skutecznie szukać pracy i budować swoją sieć kontaktów biznesowych.
– Szansą na wspaniały network. Otrzymasz kilka wskazówek, które pozwolą Ci nawiązać owocne kontakty. Od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz.
– A na dodatek możesz liczyć na profesjonalną konsultację Twojego CV przez ekspertkę rynku pracy. Przygotuj tylko pytania i zadaj je Paulinie podczas szkolenia.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy myślą o zmianie pracy, ale nie bardzo wiedzą jak to zrobić. Dla osób, które są na początku swojej kariery zawodowej i potrzebują praktycznych porad jak się dobrze zaprezentować przed wymarzonym pracodawcą. Również dla tych, którzy szukają zatrudnienia odpowiedniego do kwalifikacji i potrzebują w tym temacie wsparcia.

Prowadzące:


Paulina Podolska – ekspert rynku pracy, doskonale rozumiejący zależności pracodawca – pracownik. Założycielka i właścicielka EnerRoom, firmy wspierającej zarówno pracodawców, ale i też kandydatów.Przeprowadziła setki udanych procesów rekrutacji na stanowiska różnego szczebla. Codziennie analizuje dokumenty aplikacyjne, wie jak zróżnicowana jest ich jakość. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inicjatorka akcji: „Wyróżnij się”.

Dominika Rossa – Head of O4 Flow, pierwszego w Polsce coworkingu stworzonego przez kobiety z myślą o kobietach, przedsiębiorczyni, doktorantka Uniwersytetu SWPS na wydziale psychologii. Od 18 lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową oraz przedsiębiorczością, zwłaszcza kobiet. Wykłada na USWPS w Warszawie i Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Jest mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych. Zwyciężczyni plebiscytu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska i konkursu Young Creative Entrepreneur.

KIEDY?
27 maja, w godz. 14.00 – 17.00

GDZIE?
LIVEWEBINAR – bliżej terminu otrzymacie maila z linkiem do wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona!

Ile to kosztuje ?
199 zł.
+
BILETY DOSTĘPNE TU: https://o4.network/event/9112/

Szczegóły

Data:
27 maja
Czas:
14:00 - 17:00
Koszt:
PLN199
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizatorzy

O4 Coworking
O4 Flow