Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Wstęp do eCommerce – przejdź sprawnie na online. Webinar z O4!

14:00 - 15:00

2020
13.05
  • To wydarzenie minęło.

Co środę na O4 Coworking czeka na Was bezpłatne spotkanie online z ekspertami różnych branż. Celem webinarów jest wzmocnienie Twoich kompetencji biznesowych i pomoc w rozwoju Twojej firmy. Zdobądź nowe umiejętności, rozwiń siebie i swój biznes.

  • Planujesz przenieść swoje usługi do online, ale nie wiesz jak się za to zabrać? To spotkanie dla Ciebie!
  • Nigdy nie myślałeś/aś o tym, żeby uruchomić sprzedaż w sieci? No cóż, to pora na zmianę!
  • Chciałbyś/chciałabyś, żeby na nurtujące Cię pytania odpowiedział wybitny ekspert z niesamowitym doświadczeniem? Lepszej okazji nie będzie! 🙂

Weź udział w naszym BEZPŁATNYM spotkaniu i okiełznaj ecommerce 😎 Przeniesienie Twoich usług i produktów do świata online to ogromna szansa na wzrost zarobków i skalowanie biznesu – dlatego nie zwlekaj ani minuty dłużej!

Wspólnie z Bolesławem Drapellą, ekspertem z 20-letnim doświadczeniem w e-biznesie, przejdziemy przez rodzaje, przykłady obecnych biznesów w sieci i pokażemy jak można zaistnieć online nie tylko w kontekście ‚wpisu w google’. Z Bolesławem porozmawia nasza niezastąpiona Marta Moksa, CEO w O4 Coworking.

Weź udział w naszym spotkaniu i dowiedz się:

  • Jak zacząć działać w ecommerce;
  • Jak można zaistnieć w sieci;
  • Jakie błędy popełniały dotychczas firmy i jak je ominąć!

Kto powinien wziąć udział w spotkaniu?
Wszyscy Ci, którzy chcą zacząć zarabiać w onlinie,
Wszyscy Ci, którzy już przeszli do online, ale chcieliby dowiedzieć się co mogą robić lepiej
Freelancerzy, przedstawiciele mikro i małych przedsiębiorstw, którzy szukają inspiracji i rozwoju swojego biznesu w sieci.

Spotkajmy się na live na Facebooku O4 Coworking.
‼️ Środa, 13maja, godz.14:00 ‼️

Spotkanie odbędzie się na platformie Live Webinar, oraz będzie transmitowane w formie live na facebooku O4 Coworking 🙂

Bolesław Drapella – Przedsiębiorca specjalizujący się w sektorach online branży lotniczej, turystyczno-hotelarskiej, ogłoszeń w internecie oraz szerzej w branży nieruchomości. W przeszłości pełniący funkcje VP of BizDev, CMO, CCO, COO, CHRO oraz prezesa spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Doświadczenie zdobywał również jako dyrektor hoteli w Wielkiej Brytanii. Był Prezesem AirHelp Poland oraz Chief Operating Officer w Grupie AirHelp. Airhelp to firma pomagająca podróżnym w uzyskaniu należnemu im odszkodowania za opóźnione, odwołane i przepełnione loty. AirHelp pomógł do tej pory przeszło 10 milionom pasażerów uzyskując miliony dolarów na rzecz swoich klientów. Założyciel i prezes RoomAuction.com Ltd – zwycięzcy konkursu InfoShare Startup Contest w 2015r., w ramach którego zwyciężył w głosowaniu Jury z przeszło 150 innymi startupami z 19 krajów. RoomAuction.com to strona, gdzie hotele sprzedają swoje pokoje w unikalny sposób (chwalone przez the Sunday Times). Założyciel i mentor w SaunaGrow.com – inicjatywy łączącej wsparcie biznesów w ich mądrym rozwoju z relaksem w saunie oraz finansowaniem ruchu hospicyjnego.

Spotkanie będzie bezpłatne, na żywo z Twoim czynnym udziałem! Dołącz, zadawaj pytania, zainspiruj się!

Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
13 maja
Czas:
14:00 - 15:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

O4 Coworking
Email:
info@o4.network
Strona internetowa:
o4.network