Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Wspólne spacerowanie – z Gdańska Oliwy do mola w Brzeźnie

17:00 - 19:00

2019
05.07
  • To wydarzenie minęło.

Zamknięta rejestracja na wydarzenie.

Spacer z AMBASADOREM Olivia Business Centre

 

W piątek (5.07) zapraszamy na wyjątkowy spacer z Gdańska Oliwy przez Jelitkowo (Park Reagana), do mola w Brzeźnie. Po spacerze integracja w knajpce na molo, oczywiście dla chętnych. Będzie inny, niż wszystkie, bo organizowany przez osobę,  która do szaleństwa kocha Trójmiasto oraz spacery na świeżym powietrzu.

 

–  Debiutowaliśmy brzegiem morza na trasie z Gdańska Brzeźna do Sopotu. Potem przyszedł czas na zielony szlak z Gdańska do Matemblewa. Maj powitaliśmy wędrując pomorską drogą „Camino” z Sobieszewa do Gdańska, a następnie wyruszyliśmy przez popularny Pachołek z Przymorza do Sopotu. Pomiędzy wspólnymi rozmowami podziwiamy trójmiejskie lasy, parki krajobrazowe – o pomyśle na aktywne poznawanie Trójmiasta opowiada Magdalena Czarnecka z firmy Arrow.

 

 

Zaangażowanie i pasja do wędrówek szybko zrzeszyły wokół Magdaleny grupę śmiałków. Pogoda coraz bardziej sprzyja, więc miłośnicy aktywnego poznawania mają co robić.

– Spotkania przyciągają chętnych w różnym wieku, i z różnych stron Trójmiasta, nasza grupa jest otwarta, więc czekamy na nowych uczestników, którzy chcieliby do nas dołączyć, dzieląc się pomysłami na kolejne wspólne spacery – zaprasza Magdalena.

Grupa spacerowa wraz z Ambasadorką Olivia Business Centre czeka na chętnych do wspólnej wyprawy 5 lipca br. o godzinie 16.50 pod Starbucksem. Start punkt 17.00.

Tym razem piękny spacer z Gdańska Oliwy przez Jelitkowo (Park Reagana), do mola w Breźnie. Po spacerze integracja w knajpce na molo, oczywiście dla chętnych. Spacer potrwa ok. 2 godziny i gwarantuje przepiękne widoki na morze.

..

Gotowi? Doskonale! Prócz wrażeń, których z pewnością nie zabraknie zarezerwujcie sobie około 2 godziny czasu. Powrót we własnym zakresie.

Udział w spotkaniu zawsze  jest bezpłatny i na własną odpowiedzialność. Warto, bo i można zabrać psa.

Ahoj przygodo, do zobaczenia na zielonym szlaku!

 

Szczegóły

Data:
5 lipca 2019
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Olivia Business Centre
Email:
komunikacja@oliviacentre.com
Strona internetowa:
http://www.oliviacentre.com/

Miejsce

Olivia Business Centre
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk, 80-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 58 739 61 00
Strona internetowa:
http://www.oliviacentre.com/