Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Warsztat dla Rodziców: Niejadek to nie tylko Tadek

17:00 - 18:30

2019
28.10
  • To wydarzenie minęło.

Zamknięta rejestracja na wydarzenie.

Masz w domu Tadka (Zosię, Franka…) Niejadka?

Przyjdź koniecznie na nasz warsztat dla rodziców i poznaj triki jedzeniowe, by nie słyszeć więcej: „Nie lubię! Nie chcę! Nie zjem!”


Wybiórcza dieta dziecka to bardzo często spotykany problem. Sucha bułka, parówka i makaron to niestety codzienność wielu rodziców i dzieci. Uciekanie od stołu, wyrzucanie jedzenia, krzyki, szantaże i prośby – z tym zmagają się rodzice i dziadkowie niejadków. Taka sytuacja jest bardzo frustrująca również dla naszych maluchów. Teoretycznie wiemy, że powinniśmy coś z tym zrobić, ale po wielu próbach i przy codziennym zabieganiu brak nam sił i energii na szukanie skutecznych sposobów pomocy niejadkom.
Zapraszamy na warsztaty, na których podpowiemy jak zachęcić, żeby nie zniechęcić. Przedstawimy sposoby na oswojenie dziecka z nowymi produktami. Wskażemy, co powinno nas zaniepokoić, gdzie szukać pomocy, co ma wpływ na wybory naszych dzieci i jak zaangażować je do zmiany.

Podczas warsztatów zapewniamy animacje. Wykwalifikowani animatorzy poprowadzą zabawy dla dzieci w każdym wieku.

Warsztat prowadzi: Joanna Sasin-Kowalczyk


Z wykształcenia pedagog, posiada też dyplom z zakresu dietetyki. Zajmuje się szeroko pojętą edukacją żywieniową, prowadzi warsztaty, szkolenia a także konsultacje indywidualne. Wspiera rodziców w niełatwej drodze żywieniowej, by od najmłodszych lat budować dobre dietetyczne nawyki. Rozwój internetu i mediów społecznościowych przyczynił się do natłoku różnych, często sprzecznych informacji, co rodzi niepokój i zagubienie. Joanna Sasin-Kowalczyk pokaże, że jedzenie jest fajne i jest świetnym sposobem na wspólną eksplorację świata różnymi zmysłami. Ostatnio o jedzeniu mówi się bardzo często w kontekście restrykcji, co można a czego nie. Nasz ekspert nie straszy, a zachęca do tego, żeby jeść dobrze, bo o jedzeniu mówi pozytywnie. Prywatnie mama dwójki dzieci w wieku roku i 3 lat. Miłośniczka dobrego jedzenia i wszelkich podróży, szczególnie tych w poszukiwaniu nowych smaków.

Poczęstunek przygotuje dla nas     

Pani Ania i Justyna włożyły mnóstwo wysiłku i serca, aby stworzyć kompozycje składające się z najlepszych jakościowo składników, które nie dość, że pysznie smakują, to mają mnóstwo prozdrowotnych właściwości!

Szczegóły

Data:
28 października 2019
Czas:
17:00 - 18:30
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Olivia Business Centre / Ambasador Swojej Pasji
Telefon:
533 329 786
Email:
elzbieta.sumionka@oliviacentre.com
Strona internetowa:
https://www.oliviacentre.com/aktualnosci/olivii-laczy-nas-pasja-zostan-ambasadorem-swojej-pasjii/

Miejsce

O4 Coworking
Grunwaldzka 472B
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://o4.network