Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Wakacje w dobrej formie! Oczywiście z Olivią!

2021

W każdą środę łapiemy wspólnie zdrowy rytm i spotykamy się o godz.12.00 na patio na 25-minutowych zajęciach na świeżym powietrzu. O pozytywny reset i rozluźniający streatching dbają – Magdalena Mania i Natalia Wojdak, które pokażą kilka prostych wzmacniająco-rozciągająco-relaksujących ćwiczeń. 

Razem pozwolimy sobie na małą, aktywną przerwę w pracy, która:

  • dotleni, odświeży głowę i zresetuje mózg
  • podniesie wydajność i poprawi jakość pracy oraz koncentrację
  • polepszy samopoczucie i wzmocni organizm
  • pomoże w skorygowaniu wady postawy
  • pozwoli na rozciągnięcie, rozluźnienie i zrelaksowanie.

Na bezpłatne zajęcia zapraszamy wszystkich Rezydentów Olivia Business Centre.

Specjalny strój nie jest wymagany, warto jednak zadbać o obuwie sportowe. Można także ćwiczyć na boso, a przy okazji skorzystać z szansy na „uziemianie” i naładować się pozytywną energią. Co więcej – polecamy wpisać poniedziałkowe i środowe przerwy na ruch w swój kalendarz! 

NASZE FANTASTYCZNE INSTRUKTORKI:

Magdalena Mania – instruktor fitness, ANIMAL FLOW, jogi flow oraz trener personalny, pasjonatka zdrowego i naturalnego stylu życia, miłośniczka natury i aromaterapii. Magda od dziecka związana jest z aktywnością fizyczną, jej dziecięca pasja do sportu przerodziła się w dorosłym życiu w pracę zawodową. Od 16 lat dzieli się swoimi umiejętnościami i wiedzą o sporcie jako instruktor fitness, Animal Flow, Jogi Flow i trener personalny. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w wielu trójmiejskich klubach fitness. Uwielbia ludzi, a współpraca z nimi i osiągane efekty są najlepszą  nagrodą, satysfakcją i wdzięcznością. Poza aktywnością fizyczną Magda jest wielką miłośniczką natury i aromaterapii. Swoich podopiecznych inspiruje, motywuje, uświadamia i edukuje by holistycznie podchodzić do życia.  Magdy motto „Nie ważne jak, ważne by się ruszać”

Natalia Wojdak-Gryszun –  jest magistrem AWFiS w Gdańsku, utytułowaną tancerką mistrzowskiej klasy “S” w sportowym tańcu towarzyskim w stylu latynoamerykańskim i standardowym, dyplomowaną instruktorką tańca i fitness, choreografką. Na swoim koncie ma wiele medali i finałów największych tanecznych imprez w kraju i za granicą. “Z tańcem jestem związana od ósmego roku życia. To moja ogromna pasja, sposób na życie. Z dużymi sukcesami, przez 12 lat trenowałam wyczynowo taniec towarzyski. Kończąc karierę sportową wiedziałam, że taniec zostanie w moim życiu na zawsze. Uzyskałam tytuł instruktora i choreografa. Rozwijałam się w innych stylach tanecznych, nieustannie doskonaląc technikę i rozwijając wyobraźnię. Za mną wspaniała przygoda z finałową 16-tką II edycji “You Can Dance”. Tworzenie tanecznych pokazów, kierowanie grupą tancerzy, to moja ogromna pasja. Uwielbiam też spotkania z parami młodymi i grupami hobbystów. Taniec to moja miłość. Z informacji zwrotnych wiem, że widać . Zapraszam Cię do mojego tanecznego świata.” 

Szczegóły

Start:
14 czerwca 12:00
Koniec:
31 sierpnia 12:30
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Olivia Sports
Telefon:
694 941 679
Email:
sport@oliviacentre.com
Strona internetowa:
http://www.oliviacentre.com/events/

Miejsce

Park za Halą Olivia