Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Techniczno-inżynieryjna przygoda dla dzieci!

2019
  • To wydarzenie minęło.

Zapisz się !

Zapisanych 9 uczestników.

Tribe Loading Animation Image

Techniczno-inżynieryjna przygoda w języku angielskim na najnowszych zestawach Lego® education. Całoroczny kurs dla dzieci.

 

  • Poniedziałki 17:00 – 18:30 Olivia Four, Coworking O4, 1p.
  • Przyjdź sprawdzić, pierwsze zajęcia są bezpłatne 
  • Różne grupy wiekowe
  • Jeżeli Twoje dziecko uczęszcza do Szkoły Podstawowej nr 35 w Gdańsku Oliwie, odbierzemy je ze szkoły przed godz. 17:00 i zaprowadzimy na zajęcia w Olivii:) Na pierwszych zajęciach złóż deklarację.
  • Współorganizator – nienudno.pl

ZAJĘCIA:

Programowanie w świecie Minecraft dla uczniów klas 1-7

Niezwykłe zajęcia, które uczą programowania w języku angielskim.

Zajęcia „Programowanie w świecie Minecraft” to specjalistyczny kurs nauki programowania dla dzieci w języku angielskim, który sprawi, że komputer zamieni się w ekscytujące narzędzie pracy, a Twoje dziecko pokocha naukę! Z wzajemnością! Nasz kurs trwa cały rok szkolny, a zajęcia prowadzimy przez 60 minut. Pracujemy w grupach od 8 do 12 osób. Każde dziecko pracuje przy jednoosobowym stanowisku z laptopem.

Robotyka i programowanie dla dzieci w wieku 5-6 lat i uczniów klas 0-8

Robotyka to jedne z najciekawszych, najbardziej rozwijających i przydatnych zajęć dla dzieci. Proponowane przez nas kursy oparte są o renomowane zestawy Lego i autorskie, sprawdzone programy Robotricks. Pracując na nich, dzieci poznają elementy fizyki, mechaniki, automatyki, biologii i informatyki. Dodatkowo pogłębiają znajomość języka angielskiego, uczą się pracy w grupie, różnych dróg dochodzenia do rozwiązań, zaufania do siebie i własnych pomysłów, a także twórczego podejścia do wyzwań. W oparciu o zaawansowane zestawy Lego® Mindstorms EV3, Lego® WeDo oraz Lego® WeDo 2.0 budujemy programowalne, poruszane silnikami roboty. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 60 minut.

Materiały opisowe dzięki uprzejmości współorganizatora – nienudno.pl

Szczegóły

Start:
21 października 2019 17:00
Koniec:
25 listopada 2019 18:30
Wydarzenie Categories:
,

Organizatorzy

Olivia Business Centre
O4 Coworking

Miejsce

O4 Coworking
Grunwaldzka 472B
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://o4.network