Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Talenty pokoleń – Trening umysłu i stylu

10:00 - 12:00

Darmowy
2018
26.10
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez Centrum Rozwoju Talentów.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich, niezależnie od wieku! W ten sposób Centrum Rozwoju Talentów chce zaprezentować różne wartości, postawy i zainteresowania oraz pokazać, że przede wszystkim liczy się komunikacja i budowanie więzi między pokoleniami. Wiek to przecież tylko liczba!

Równolegle odbędą się aż trzy różne wydarzenia:

  • Spotkanie aktorskie, które poprowadzi aktorka filmowa i teatralna – Karolina Honchera kierowane jest do wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne i społeczne, a także poćwiczyć sztukę autoprezentacji przy pomocy dramy i ćwiczeń z teatru improwizacji!
  • Warsztat kreacji wizerunku z Hanną Dudą-Zacharewicz przeznaczony jest dla osób, które chcą dowiedzieć się jak świadomie wykorzystywać swoje atuty. Panie będą miały okazję dowiedzieć się jak pielęgnować twarz, zrobić pasujący do typu urody makijaż oraz jakie kolory są dla nich stworzone. Panowie natomiast będą mieli szansę dowiedzenia się w jaki sposób wykreować wizerunek schludnego i eleganckiego mężczyzny.
  • Gimnastyka umysłu dla wszystkich spragnionych intelektualnych rozrywek! Na warsztacie uczestnicy będą ćwiczyć funkcje poznawcze – pamięć, koncentrację i uwagę. Poznają swój indywidualny styl uczenia się oraz dowiedzą się, która półkula mózgowa jest u nich dominująca. Poznają także stare gry w nowej odsłonie oraz dostaną wskazówki jak ćwiczyć umysł na co dzień.Wydarzenie jest BEZPŁATNE. Obowiązują zapisy.Zapisów można dokonać: telefonicznie, pod numerem 58 500 56 30, mailowo, na informacja@centrumtalentow.pl oraz przez Facebooka!

Szczegóły

Data:
26 października 2018
Czas:
10:00 - 12:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Organizator

Centrum Rozwoju Talentów
Telefon:
(58) 500-56-30
Email:
informacja@centrumtalentow.pl
Strona internetowa:
www.centrumtalentow.pl

Miejsce

Centrum Rozwoju Talentów
Grunwaldzka 472D
Gdańsk, pomorskie 80-309 Polska
+ Google Map