Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Szkolenie #Księgowość Korporacyjna

08:00 - 17:00

2017
20.11
  • To wydarzenie minęło.

Gdański Urząd Pracy wraz z firmami Arla Global Shared Services, Swarovski Global Business Services Sp. z o. o., thyssenkrupp Group Services Gdańsk, Bayer Sp. z o. o. i przy współpracy Sopockiej Szkoły Wyższej, uruchamia rekrutację osób chętnych do pracy na stanowisku Junior Accountant. Przed podjęciem zatrudnienia każdy z kandydatów musi jednak ukończyć specjalistyczne szkolenie, które kompleksowo przygotuje do pracy w środowisku SSC/BPO.

Rozpoczęcie czteromiesięcznego szkolenia przewidziane jest na 20.11.2017 r. Kurs podzielono na dwie części – teoretyczną (240 h), prowadzoną przez ekspertów Sopockiej Szkoły Wyższej, którzy zapoznają kandydatów z głównymi zagadnieniami księgowości, specyfiką kultury korporacyjnej firm z sektora SSC/BPO, systemami finansowo-księgowymi czy zaawansowanym wykorzystaniem MS Excel. Przewidziane są również zajęcia z języków obcych. Część teoretyczna zakończy się egzaminem.

Drugi etap szkolenia wypełnią kandydatowi praktyki w wybranej przez niego jednej z wyżej wymienionych firm. Planowane jest 320 godzin (2 miesiące) intensywnych zajęć pod okiem doświadczonych specjalistów, połączone ze stopniowym wdrażaniem kandydata w codzienną pracę zespołów. Jeśli otrzymasz od nich pozytywną ocenę końcową – zostaniesz zatrudniony na okres min. 6 miesięcy w ramach umowy o pracę na stanowisku Junior Accountant.

Co zrobić, żeby aplikować na szkolenie:

Wymogiem koniecznym jest posiadanie statusu osoby bezrobotnej, zarejestrowanej w Gdańskim Urzędzie Pracy (możesz to zrobić nawet jeśli studiujesz zaocznie). Następnie zastanów się, do której z poniższych firm chciałbyś dołączyć. Pamiętaj – możesz aplikować tylko do jednej z wymienionych firm.

Dowiedz się więcej i aplikuj

Szczegóły

Data:
20 listopada 2017
Czas:
08:00 - 17:00
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://www.gup.gdansk.pl/formy_aktywizacji/aktualnosci_komunikaty_ogloszenia/idn:822.html

Organizator

Gdański Urząd Pracy
Telefon:
58 732-52-00
Email:
kancelaria@gup.gdansk.pl
Strona internetowa:
www.gup.gdansk.pl

Miejsce

Olivia Business Centre
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk, 80-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 58 739 61 00
Strona internetowa:
http://www.oliviacentre.com/