Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Star Challenge 2019. Sięgnij gwiazd!

09:00 - 14:00

PLN 79 – PLN 169
2019
01.12
  • To wydarzenie minęło.

Po raz drugi razem z Wami zmierzymy pomoc piętrami!

1 grudnia 2019

odbędzie się jedyny w północnej Polsce bieg po schodach najwyższego budynku na Pomorzu Olivia Star.
180 metrów wysokości, 34 piętra i 723 schody…

Jesteście gotowi na najważniejsze sportowe wyzwanie tej zimy?
Czekamy na Was na starcie II edycji Star Challenge!

 

Co wydarzy się w Olivia Business Centre?

Star Sprint

Podstawowa kategoria, która w I edycji mocno przypadła Wam do gustu. Polega na pokonaniu 34 pięter najwyższego budynku Północnej Polski, w jak najkrótszym czasie. Kto podejmie wyzwanie?

Star Ultra

34 piętra to za mało? Te kilkaset schodów to lekka rozgrzewka? W takim razie kategoria Star Ultra jest właśnie dla Ciebie! Pokonaj 3 razy klatkę schodową budynku Olivia Business Centre i zawalcz o rekord. Odważysz się?

Mundurowy Star Sprint

To nasz ukłon w kierunku wszystkich wspaniałych ludzi, którzy na co dzień gotowi są nieść pomoc innym, często ryzykując swoje zdrowie i życie. Serdecznie zapraszamy członków służb mundurowych, którzy chcą się sprawdzić, do wzięcia udziału w kat. Mundurowy Star Sprint. Strażacy, Ratownicy Medyczni, Policjanci, Żołnierze… Schody Olivia Star należą do Was!

Star Challenge

Nazwa dobrze znana lecz tym razem na nieco innych zasadach. 34 piętra, 723 schody, 180 metrów, ile razy uda Ci się pokonać je w 120 minut? W tej kategorii nie narzucamy liczby pięter do zdobycia. Sami zdecydujecie, na którym poprzestać!

Impreza ma niezwykły wymiar charytatywny – wszyscy startujący zawodnicy pomogą wyrównać szanse edukacyjne dzielnych podopiecznych Ośrodka dla Niewidomych Dzieci w Sobieszewie  http://niewidome-dzieci.webd.pl/.

Twój trud ma znaczenie!

Puchar Rezydentów Olivia Business Centre

Twoja firma mieści się w Olivia Business Centre?  To idealnie! Zbierz 3-osobową sztafetę i zawalcz o jedyny, wyjątkowy, unikatowy Puchar. Za sławą, chwałą i brawami w komplecie.

Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISZ SIĘ/ ZAPISZ DRUŻYNĘ

Zmierz pomoc piętrami w II edycji Star Challenge – zaprasza Piotr Łobodziński, który pięć razy z rzędu wygrał Puchar Świata, jest wielokrotnym Mistrzem Polski i Mistrzem Europy w towerrunningu. Mistrzem Świata w tej dyscyplinie po raz pierwszy został w 2015 roku. W maju 2018 obronił tytuł, sięgnął po złoto w Tajwanie (91 pięter Taipei 101, wielkie WOW!) Jest zwycięzcą biegów na Empire State Building w Nowym Jorku, Wieżę Eiffla w Paryżu (pięciokrotny mistrz!), Haruka Sky Run w Osace czy Swissotel Vertical Marathon w Singapurze.

Szczegóły

Data:
1 grudnia 2019
Czas:
09:00 - 14:00
Koszt:
PLN 79 – PLN 169
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
http://www.starchallenge.pl

Organizatorzy

Olivia Business Centre
Adventure Park Gdynia Kolibki

Miejsce

Olivia Star
Polska + Google Map