Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Sprawdź się w escape roomie! Centrum Rozwoju Talentów

15:00 - 17:30

2019
18.07
  • To wydarzenie minęło.

Centrum Rozwoju Talentów zaprasza na spotkanie. 

 

TalentRoom to interaktywna gra w świecie rzeczywistym, działająca na zasadzie escape roomu. Z tą różnicą, że to nie tylko rozrywka, ale także profesjonalne przygotowanie do rekrutacji prowadzonych tym narzędziem.

„Od dawna szukasz pracy? A może chcesz ją zmienić, a dotychczasowe oferty nie spełniają Twoich oczekiwań? W końcu udaje Ci się. Trafiasz do biznesowego Centrum Trójmiasta, które z jednej strony daje wiele możliwości, z drugiej budzi respekt, a nawet strach. Gubisz się wśród wysokich, szklanych budynków, aż w końcu trafiasz na 34 piętro jednego z wieżowców, gdzie ma odbyć się rozmowa kwalifikacyjna. Pracodawca zamyka Cię w sali konferencyjnej i gasi światło. Zastanawiasz się co właściwie tu robisz. Zegar tyka, 35 pięter, 180 metrów wysokości, 12 wind i monitoring nie ułatwiają Ci wydostania się z tej sytuacji”.

Brzmi jak najgorszy koszmar? Sprawdź jak poradzisz sobie w takiej sytuacji! Centrum Rozwoju Talentów wychodzi naprzeciw wszystkim miłośnikom interaktywnych gier w świecie rzeczywistym! W tej grze, na zasadzie escape roomu, przydadzą się umiejętności analityczne, kreatywność i spostrzegawczość. Zadaniem grupy będzie znalezienie klucza i wydostanie się z pokoju w 60 minut. Żeby się to udało uczestnicy będą musieli rozwiązać szereg zagadek, znaleźć ukryte rekwizyty i sekretne schowki, a także rozszyfrować wiadomości, znaleźć klucze i kody. Wszystko, aby zdobyć wymarzoną posadę!

Sprawdź się! Gra przeznaczona jest dla grup od 3 do 6 osób. Zapisu można dokonać indywidualnie lub całą grupą,
📥mailowo na informacja@centrumtalentow.pl 📱 telefonicznie pod 58 500 56 30.

Więcej informacji o naszym projekcie: https://centrumtalentow.pl/talentroom/

Szczegóły

Data:
18 lipca 2019
Czas:
15:00 - 17:30
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Centrum Rozwoju Talentów
Telefon:
(58) 500-56-30
Email:
informacja@centrumtalentow.pl
Strona internetowa:
www.centrumtalentow.pl

Miejsce

Centrum Rozwoju Talentów
Grunwaldzka 472D
Gdańsk, pomorskie 80-309 Polska
+ Google Map