Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Rodzinny warsztat – śnieżna kula pięknych wspomnień

18:00 - 19:00

2021
21.12
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na rodzinny warsztat przygotowania
śnieżnej kuli pięknych wspomnień!

Elfi Instytut Świąt opracował metodę, która pozwala przywoływać najpiękniejsze wspomnienia w dowolnej chwili!
To przełomowe odkrycie, którego nie mogliśmy zachować tylko dla siebie.
Weź udział w naszym warsztacie i poznaj tę tajemnicę:)

 

Zapraszamy już 21 grudnia o 18:00 na Facebook Olivii. Pokażemy, jak zamknąć odrobinę radości i pięknych wspomnień w niedużej, szklanej kuli.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE, BYŚMY MOGLI BYĆ Z TOBĄ W KONTAKCIE 🙂

My już jakiś czas temu testowaliśmy wykonanie tego cuda wraz z naszymi małymi pomocnikami Jackiem i Ignacym (dziękujemy!) Zobaczcie, co możecie przygotować razem z dziećmi podczas tych superwarsztatów. Powstanie idealny prezent dla Babci czy Dziadka, dla Taty, bądź Mamy. 

Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy oczywiście magiczne świąteczne pudełka. To z ich zawartości powstaną cuda, cuda! Pierwszą partię pudełek będziecie mogli zdobyć już 9 grudnia podczas naszego Charytatywnego Kiermaszu Świątecznego. Szukajcie na nim stoiska Olivii! Kolejne pudełka będą czekać na Was np. w Olivii Garden czy w recepcjach. Będziemy o tym informować! Czytajcie ekrany i zaglądajcie na FB Olivii:)

W pudełkach kryją się drobiazgi, dzięki którym w Waszych domach powstaną piękne, skrzące się, świąteczne śnieżne kule. Będą proste w przygotowaniu, więc koniecznie weźcie udział w naszych warsztatach z Waszymi dziećmi.

 

ZAPRASZAMY!

 

 

 

Szczegóły

Data:
21 grudnia 2021
Czas:
18:00 - 19:00
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizator

Miejsce

wydarzenie online