Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Rodzinne Mikołajki w Olivii: Anieli Grają

10:00 - 16:00

2019
07.12
  • To wydarzenie minęło.

Serdecznie zapraszamy na
Rodzinne Spotkanie Mikołajkowe dla dzieci Rezydentów Olivia Business Centre.
Tegoroczne wydarzenie upłynie nam pod hasłem „Anieli Grają”

Zabawę świąteczną organizujemy 7 grudnia (sobota)
w centrum konferencyjnym O4 Coworking (parter Olivia Four).

 

Tradycyjnie w grudniu (7.12) zaplanowaliśmy Mikołajki dla dzieci Rezydentów Olivia Business Centre.

Traditionally, in December (December 7), we organize family-style meeting with Santa Claus for children of OBC Residents.

MIKOŁAJKI w OBC to wydarzenie, które od lat cieszy się wyjątkowym Państwa uznaniem.

MIKOŁAJKI at OBC is an event that has enjoyed exceptional Residents’ esteem.

Spotkanie świąteczne dla Dzieci i Rodziców/ Opiekunów zaplanowaliśmy na sobotę 7 grudnia 2019 w O4 Coworking (Olivia Four), w godz. 10:00-16:00, w dwóch turach uczestników 10:00-12:30 oraz 13:30-16:00).

We plan the Christmas Meeting for Children and their Parents/ Guardians on Saturday, 07/12/2019, on two floors of O4 Coworking (Olivia Four Building), between 10:00-16:00 in two groups of participants (10:00-12:30 and 13:30-16:00).

 

  • ZAPISZ SIĘ TUTAJ WRAZ Z DZIEĆMI W GODZINACH 10:00-12:30/ SING UP WITH KIDS
  • ZAPISZ SIĘ TUTAJ WRAZ Z DZIEĆMI W GODZINACH 13:30-16:00/ SING UP WITH KIDS
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA/ LIMITED NUMBER OF SPOTS.

 

Proponujemy m.in. dziecięce warsztaty naukowe z fizyki, chemii, programowania, robotyki i techniki (klocki LEGO), plastyki, a także warsztaty kulinarne. Wyjątkową atrakcją będą trzy koncerty (dla obu grup uczestników) Chóru OBC, wystąpi wraz z Chórem Dziecięcym Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia „Concertino” w Gdyni Orłowie oraz z Zespołem Wokalno-instrumentalny Genius LOci 4 LO w Gdańsku prezentując utwory świąteczne oraz kolędy.

During the meeting, there will be workshops that will include: scientific workshops for children in physics, chemistry, programming, robotics and technology (LEGO bricks), art, as well as culinary workshops. A great attraction for children and their guardians attending this event will be three concerts (for both groups of participants) of the OBC Choir with the children’s choir and musical high school band who will present Christmas songs and carols.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny (rejestracja). Dzieci otrzymają także upominki z rąk Świętego Mikołaja.

Admission to the meeting is free (registration). In addition to workshops and artistic performances, children will receive gifts from Santa Claus.

 

O artystach:

Chór Prywatnej Szkoły Muzycznej I stopnia „Concertino” w Gdyni Orłowie

Szkoła Muzyczna „Concertino” powstała w 2001 roku. Otrzymała ona od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego uprawnienia szkoły publicznej. Od 2006 roku w ramach współpracy z władzami Gdyni na szkolnej sali koncertowej odbywają się koncerty z cyklu „Gdyńskie Impresje Muzyczne”.

Chór w szkole jest jednym z przedmiotów. Często uświetnia swoimi występami różne uroczystości szkolne. Przez około 9 lat chór prowadziła Pani Sylwia Holeksa – Wilkowska, a od września tego roku kierownikiem chóru jest Pani Karolina Klassa, absolwentka specjalności dyrygentura chóralna na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Repertuar:

„Jezus malusieńki” sł. i muz. XVIII w. (akompaniament fort, flet – uczennica Aniela Jarecka) .

„Dziś w stajence” Henryk Czich

„Santa Claus Is Comin’ to Town ” sł. i muz. J. Fred Coots i Haven Gillespie

Zespół Wokalno-instrumentalny Genius LOci działającym przy 4 LO 

Zespół powstał z miłości do muzyki i z chęci jej wyrażania. Głównym inicjatorem był Michał Nowakowski, który podszedł do mnie na przerwie mówiąc „Proszę Pana, gramy – Pan śpiewa” i tak się zaczęło. Do zespołu dołączyły dziewczyny z wolontariatu i występowaliśmy podczas wszystkich imprez szkolnych oraz autorskich spektakli „Pamiętamy- za tych co odeszli”. Niestety liceum nie trwa wiecznie. Pierwszy skład z sentymentem wspominamy i pozdrawiamy.  Nowe oblicze zespół uzyskał dzięki pani Wiktorii Batarowskiej, absolwent ce Akademii Muzycznej w Gdańsku i dyrygentce – nowej nauczycielce muzyki i języka rosyjskiego w 4Lo. Na drodze konkursu zespół wybrał nazwę Genius Loci – Duch miejsca. Od kilku lat, zespół w nowym składzie koncertuje w szkole, hospicjach, kawiarniach artystycznych Gdańska. Bierze również udział w konkursach w kraju i zagranicą. Zespół został Laureatem Międzynarodowego Konkursu Piosenek dla Młodzieży w Kaliningradzie. Tegoroczny sukces to zajęcie trzeciego miejsca w konkursie organizowanym przez NSZZ Solidarność regionu gdańskiego, gdzie tak wysoką notę uzyskała indywidualnie Angelika Bogdańska na 47 uczestników z całego woj. pomorskiego. Zespołowi życzymy dalszych sukcesów. Piotr Krysztofiak – członek zespołu.

Repertuar:

„Mario czy Ty wiesz?” polska wersja zespołu Pentatonix, znanego jako „Mary, did you know?”

„Jest taki dzień” muz. S. Krajewski z rep. zespołu „Czerwone Gitary”

„Kołysanka dla Jezusa” muz. Jakub Piotr Kamiński

Chór Olivia Business Centre:

Chór Olivia Business Centre to grupa wrażliwych ludzi kochających muzykę chóralną i wspólne muzykowanie. Muzyczna przygoda Olivia Business Centre z chóralistyką rozpoczęła się w 2018 roku w firmie Bayer pod dyrygenturą Wiktorii Batarowskiej, która wspiera rozwój chóru. Ze wspólnej inicjatywy firmy Bayer i Olivia Business Centre Chór rozwinął swoje skrzydła i poszerzył działalność na terenie całego OBC. Obecnie Zespół liczy około 50 osób i skupia przedstawicieli kilkunastu rezydenckich firm Olivii takich jak m. in. Bayer, AirHelp, Energa, GFKM, Nordea, OBC, PwC, Sii, Talkersi czy Thyssenkrupp. Chór prowadzi bogatą działalność koncertową i uświetnia swoimi występami uroczystości organizowane głównie przez OBC. W repertuarze Chóru Olivia Business Centre znajdują się głównie utwory muzyki rozrywkowej jak również muzyki poważnej oraz kolędy i pastorałki z różnych stron świata.

Repertuar:

„Lulaj że Jezuniu” opr. J. Krasowski

„Angels Ww Have Heard on High” traditional

„The lion sleeps tonight” w ar. Anne Raugh

„Szczedryk” opr. M. Leontowycz

Na koniec wszystkie zespoły wspólnie zaśpiewają kolędę „Uciekali” z musicalu „Metro” .

Zapisz się do Grupy na FB: OBC dla Rodziców!

Relacja filmowa z roku 2018/ video report from 2018:

YouTube (relacja zdjęciowa z roku 2018/ hoto report from 2018):

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2019
Czas:
10:00 - 16:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Olivia Business Centre
Email:
komunikacja@oliviacentre.com
Strona internetowa:
http://www.oliviacentre.com/

Miejsce

O4 Coworking
Grunwaldzka 472B
Gdańsk, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://o4.network