
- To wydarzenie minęło.
Wydarzenie Nawigacja
- Work-life balance. Czy to tylko pusty frazes? Czy może da się go osiągnąć?
- Co nam pomaga, a co przeszkadza?
- Jak zarządzać swoim czasem, by żyć w zgodzie ze sobą?
- Na co zwracać uwagę, by znaleźć balans?
- Jakich zasad warto przestrzegać, by nie przesadzić z dominacją kwestii zawodowych nad innymi aspektami naszego życia?
FACEBOOK OBC | 26.11 | godz. 12:30
Mateusz Kusznierewicz – żeglarz, mistrz olimpijski, mistrz świata i Europy. Reprezentował Polskę na pięciu igrzyskach olimpijskich. Przez 20 lat członek kadry olimpijskiej. W 1999 r. otrzymał międzynarodową nagrodę „World Sailor of the Year”. W 2004 r. uhonorowany tytułem „Żeglarza wszech czasów”. Vice Prezes ds. Sportu w Polskim Związku Żeglarskim. Kapitan polskiej reprezentacji przygotowującej się do startu w SSL Gold Cup 2021. Założyciel Akademii Kusznierewicza. Współtwórca ZOOM.ME. Przedsiębiorca i społecznik. Doświadczony szkoleniowiec oraz mentor. Wśród jego inicjatyw znajduje się wiele imprez promujących sport i żeglarstwo, m.in. realizowany w Gdańsku Program Edukacji Morskiej oraz żeglarski Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna. Kusznierewicz jest także komandorem corocznego Zlotu Żaglowców Baltic Sail – największej międzynarodowej imprezy żeglarskiej Gdańska. Założyciel Fundacji Navigare, realizującej m.in. programy Rozwijamy Talenty i Spełniamy Marzenia. W ramach działalności biznesowej prowadzi m.in. firmę szkoleniową Kurs na Sukces, działalność turystyczną pod marką Akademia Kusznierewicza oraz wydaje magazyn pod własnym nazwiskiem.
Sylwia Barsow – specjalistka psychologii klinicznej od 19 lat związana zawodowo z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Obecnie Kierownik Samodzielnego Zespołu Psychologów i pracownik dydaktyczny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Psychologii oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie; kierunku Coaching Profesjonalny. Doktorant Uniwersytetu Medycznego w Lublinie – specjalizacja: psychologia kliniczna. Obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapii poznawczo-behawioralnej Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Specjalista psychologii klinicznej i certyfikowany psychoonkolog oraz certyfikowany superwizor i członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Od 19 lat prowadzi praktykę kliniczną oraz warsztatową na wielu poziomach problemów psychologicznych i prowadzi indywidualne sesje z kadrą każdego szczebla. Specjalista przeciwdziałania wypaleniu się sił zawodowych, komunikacji i relacji interpersonalnych. Współautor wielu projektów o zasięgu międzynarodowym, m.in współpraca z fundacją The Hole in the Wall Gang Camp Fund z siedzibą w USA, a także o zasięgu krajowym dotyczącym wdrażania poprawy jakości życia, wypalenia się sił, wprowadzania standardów pracy psychologa i zastosowaniu praktycznego w wielu modalnościach życiowych. Wydaje liczne ekspertyzy i analizy profili psychologicznych dla urzędów i instytucji państwowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Dominika Rossa, szefowa O4 Flow, coworkingu dedykowanego kobietom w Olivia Business Centre w Gdańsku, przedsiębiorczyni i naukowczyni. Założycielka studia głosu i mowy Mystoria, w którym uczy jak mówić i przemawiać wyraźnie, pewnie, czysto, melodyjnie. Właścicielka agencji marketingowej Umbrelka, w portoflio Klientów której znalazły się m.in. Grupa L’Oreal, Toyota Motor Poland, Coty, Spectrum Brands, WOŚP, WWF czy Kwiat Kobiecości. Od osiemnastu lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu SWPS. Obecnie doktorantka na Wydziale Psychologii Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W ramach pracy doktorskiej prowadzi badania nad narracjami w kontekście skuteczności w osiąganiu celów. Doświadczenie i wiedzę zdobywała również na rynku międzynarodowym, m.in. w S.H.A.P.E. – bazie sił zjednoczonych NATO w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, jako finalistka konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej Young Creative Entrepreneur. Jest współorganizatorką polskich obchodów Światowego Dnia Głosu oraz członkinią Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Wykłada psychologię przedsiębiorczości na USWPS w Warszawie, prowadzi również zajęcia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi liczne warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Jest mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych: Poland Prize/Space3ac i European Coworkings EOI.