Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Prawo Pracy 2020 roku w praktyce

09:00 - 15:00

PLN399 – PLN491
2020
21.02
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na szkolenie w Agencji Rozwoju Pomorza. Podczas wydarzenia omówione zostaną nowe obowiązki pracodawcy wynikające ze zmian kodeksu pracy i innych przepisów związanych ze sprawami pracowniczymi. A wszystko to w oparciu o praktyczne doświadczenia, najnowsze orzecznictwo i liczne praktyczne wzory.

Program szkolenia:

1. Nowe zasady ustalania płacy minimalnej.

2. Nowe przepisy dotyczące wydawania świadectwa pracy. Prawo pracownika wystąpienia do sądu pracy z żądaniem zobowiązania pracodawcy do wydania świadectwa pracy lub z żądaniem ustalenia uprawnienia do otrzymania świadectwa pracy.

3. Uprawnienia pracodawcy do kontroli trzeźwości pracownika oraz zakres stosowania monitoringu w zakładzie pracy oraz w świetle ochrony danych osobowych.

4. Uprawnienia pracownika objętego ochroną przedemerytalną.

5. Zmiany w delegowaniu pracowników w ramach UE.

6. Zmiany w zakresie równego traktowania, dyskryminacji i mobbingu. Rozszerzenie prawa pracownika dochodzenia od pracodawcy odszkodowania.

7. Zmiany w zakresie szczególnej ochrony członków najbliższej rodziny korzystających z uprawnień rodzicielskich.

8. Nowe regulacje dotyczące postępowania przed sądem pracy – zmiany w kodeksie postępowania cywilnego – co pracodawca powinien wiedzieć.

Miejsce:
Siedziba Agencji Rozwoju Pomorza, kompleks biznesowy Olivia Business Centre, al. Grunwaldzka 472 D, budynek Olivia Six, 12 piętro.

Prowadząca:
Marta Zbucka – doktor nauk prawnych specjalizująca się w prawie pracy. Praktyk z bogatym doświadczeniem menadżerskim i doradczym, wieloletni dyrektor HR. LLM (international commercial law), absolwentka studiów MBA GFKM i Erasmus University of Rotterdam. Adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Zgłoszenia on-line

 

Szczegóły

Data:
Luty 21
Czas:
09:00 - 15:00
Koszt:
PLN399 – PLN491
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
https://www.szkolenia.arp.gda.pl/1373,zobacz-wszystkie?tresc=14951

Organizator

Agencja Rozwoju Pomorza
Telefon:
58 32 33 100
Email:
sekretariat@arp.gda.pl
Strona internetowa:
www.arp.gda.pl

Miejsce

Agencja Rozwoju Pomorza
Al. Grunwaldzka 472 D
Gdańsk, 80-309
+ Google Map