Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

POROZMAWIAJMY O EDUKACJI – SPOTKANIE Z MENTOREM

17:00 - 20:00

PLN123
2019
30.05

Olivia Business Centre zaprasza wraz z ESO Audit, HK Finance zaprasza na interesujące spotkanie „Porozmawiajmy o edukacji” z Robertem Kroolem – Mentor, Fundator, Prezes Zarządu Fundacji LifeSkills. Sklasyfikowany przez media na 7 miejscu w rankingu najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce. Członek-założyciel i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Autor 8 książek.

Gośćmi spotkania będę również:

dr Barbara Stepnowska – dyrektor studiów MBA Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w realizacji i zarządzaniu projektami międzynarodowymi, w bankowości i w sektorze publicznym. Jest autorką artykułów związanych z zarządzaniem kompleksową jakością TQM oraz zarządzaniem projektami w przedsięwzięciach pozabiznesowych, w tym artystycznych. Laureatka Business Magazine – Mistrz Biznesu 2016. Ambasador Royal Society for Arts w Londynie, współtwórczyni Innovation Hub for Humanities [Gdańsk-Warszawa-Bruksela];

 

Maciej Kotarski – zawodowy negocjator i sprzedawca, szef zespołu negocjatorów i dyrektor wynajmu Olivia Business Centre od samego jej początku, odpowiedzialny za komercjalizację tego największego projektu biurowego w Polsce. Pracę łączy z pasją: miłośnik architektury, wielkich biurowców i urbanistyki – uzależniony od biurowców od ponad 30 lat. Poza działalnością zawodową, jeden z założycieli szkół i przedszkoli Fregata.

 

Ewa Sowińska  inicjatorka wielu spotkań integrujących pomorskie środowisko biznesowe w tematach dotyczących humanizowania biznesu, społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, wspierania rozwoju talentów

Biegły rewident z ponad 20 letnim stażem pracy w firmach audytorskich. Wiceprezes Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Partner ESO Audit od 1 października 2009 roku. Przewodnicząca Rady Programowej Fundacji Forum Mentorów. Należy do Gdańskiego Klubu Biznesu.

W 2014 roku skończyła studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i od tego czasu zajmuje się coaching’iem biznesu oraz life coaching’iem.

Możliwość rejestracji do 28 maja 2019 r.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 100 zł od osoby (+23% VAT).

Każdy uczestnik otrzyma płytę Roberta Kroola „ Sztuka mówienia na głos”.

 

Po dokonaniu rejestracji na stronie, wyślij swoje dane osobowe na adres: kobiety.biznesu@esoaudit.pl w celu otrzymania FV PROFORMA.

 

 

Zapisz się !

Bądź pierwszy, zapisz się!

Tribe Loading Animation Image

Szczegóły

Data:
Maj 30
Czas:
17:00 - 20:00
Koszt:
PLN123
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Spotkania Kobiet Biznesu
Email:
kobiety.biznesu@esoaudit.pl

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map