Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

POROZMAWIAJMY O EDUKACJI – SPOTKANIE Z MENTOREM

17:00 - 20:00

PLN123
2019
30.05
  • To wydarzenie minęło.

Olivia Business Centre zaprasza wraz z ESO Audit, HK Finance zaprasza na interesujące spotkanie „Porozmawiajmy o edukacji” z Robertem Kroolem – Mentor, Fundator, Prezes Zarządu Fundacji LifeSkills. Sklasyfikowany przez media na 7 miejscu w rankingu najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce. Członek-założyciel i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Autor 8 książek.

W swoim 30 letnim dorobku edukacyjnym i biznesowym:
• poprowadził przeszło 10 tys. godzin sesji mentoringowych i mediacyjnych,
• uczestniczył w decyzjach o wartości przekraczającej 5 mld złotych,
• opracował przeszło 2 tys. indywidualnych analiz użyteczności zespołowej,
• moderował ponad 50 projektów sukcesyjnych oraz restrukturyzacyjnych w kraju
i zagranicą,
• w jego seminariach i warsztatach wzięło udział ponad 600 tys. decydentów.

 

 

 

EDUKACJA to przedmiot obowiązkowy. Nowe czasy wymagają nowych kompetencji, nowych LIDERÓW. Nigdy dotąd nie spotykali się w miejscu pracy w MIASTACH. Ludzie z tak różnorodnych POKOLEŃ. I ta RÓŻNORODNOŚĆ jest naszym WYZWANIEM i jednocześnie SZANSĄ. Wykorzystajmy to. Jednak wymaga to naszego ZAANGAŻOWANIA otwartość na INNYCH. I jak powiedział Arystoteles MIASTA TWORZĄ różni ludzie, ludzie jednakowi nie potrafią stworzyć miasta i to samo dotyczy ZESPOŁÓW. Potrzebna jest współpraca SOLIDARNOŚĆ POKOLEŃ. Potrzebne są transakcje między pokoleniowe. I o o tym będzie to spotkanie.

 

Gośćmi spotkania będę również:

dr Barbara Stepnowska – dyrektor studiów MBA Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w realizacji i zarządzaniu projektami międzynarodowymi, w bankowości i w sektorze publicznym. Jest autorką artykułów związanych z zarządzaniem kompleksową jakością TQM oraz zarządzaniem projektami w przedsięwzięciach pozabiznesowych, w tym artystycznych. Laureatka Business Magazine – Mistrz Biznesu 2016. Ambasador Royal Society for Arts w Londynie, współtwórczyni Innovation Hub for Humanities [Gdańsk-Warszawa-Bruksela];

 

Maciej Kotarski – zawodowy negocjator i sprzedawca, szef zespołu negocjatorów i dyrektor wynajmu Olivia Business Centre od samego jej początku, odpowiedzialny za komercjalizację tego największego projektu biurowego w Polsce. Pracę łączy z pasją: miłośnik architektury, wielkich biurowców i urbanistyki – uzależniony od biurowców od ponad 30 lat. Poza działalnością zawodową, jeden z założycieli szkół i przedszkoli Fregata.

 

 

 

Ewa Sowińska  inicjatorka wielu spotkań integrujących pomorskie środowisko biznesowe w tematach dotyczących humanizowania biznesu, społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw, wspierania rozwoju talentów

Biegły rewident z ponad 20 letnim stażem pracy w firmach audytorskich. Wiceprezes Polskiej Izby Biegłych Rewidentów. Partner ESO Audit od 1 października 2009 roku. Przewodnicząca Rady Programowej Fundacji Forum Mentorów. Należy do Gdańskiego Klubu Biznesu.

W 2014 roku skończyła studia podyplomowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i od tego czasu zajmuje się coaching’iem biznesu oraz life coaching’iem.

Program spotkania:

17:00 –17:15 Przywitanie
17:15 –17:45 Robert Krool – Transakcje miedzypokoleniowe – czym sa oraz na czym polegaja ryzyka
i mitologie zwiazane z nimi?
17:45 –18:00 dr Barbara Stepnowska – Innovation Hub For Humanities – Safari Talentów
18:00 –18:45 Solidarnosc Pokolen – transfer kompetencji – Ewa Sowinska w rozmowie z dr Barbara Stepnowska,
Robertem Kroolem i Maciejem Kotarskim

Możliwość rejestracji do 28 maja 2019 r.

Koszt uczestnictwa w spotkaniu wynosi 100 zł od osoby (+23% VAT).

Każdy uczestnik otrzyma płytę Roberta Kroola „ Sztuka mówienia na głos”.

 

Po dokonaniu rejestracji na stronie, wyślij swoje dane osobowe na adres: kobiety.biznesu@esoaudit.pl w celu otrzymania FV PROFORMA.

 

 

Szczegóły

Data:
30 maja 2019
Czas:
17:00 - 20:00
Koszt:
PLN123
Wydarzenie Categories:
,

Organizator

Spotkania Kobiet Biznesu
Email:
kobiety.biznesu@esoaudit.pl

Miejsce

Olivia Sky Club (budynek Olivia Tower, 12. piętro)
ul. Grunwaldzka 472
Gdańsk,
+ Google Map