Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Pełna chata – relaks w domu jest możliwy!

17:00 - 18:00

2020
20.04
  • To wydarzenie minęło.

Pełna chata – relaks w domu jest możliwy!

Zapraszamy na webinar edukacyjny wraz ze Szkołą Podstawową nr 35.

Jak odpocząć, gdy chata jest wciąż pełna? Czy da się to zrobić RAZEM? Czy rodzinna rekreacja w domu w ogóle jest możliwa?

Wraz ze Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi w Gdańsku Oliwie zapraszamy na webinar na temat relaksu w czasach izolacji, którego potrzebę odczuwa każdy – od dziecka, przez rodziców, po dziadków!

Wraz z ekspertami porozmawiamy o:
☆ Roli ruchu w pozbywaniu się stresu
☆ Potrzebach każdego człowieka (w kontekście piramidy Maslowa)
☆ Potrzebach naszych dzieci (w kontekście badań psychologicznych)
☆ Drużynie jak rodzina (o grupach wsparcia)
☆ Czynnym odpoczynku na małej przestrzeni domowej – podamy przykłady z życia uczniów!
☆ Relaksacji rodzica z dzieckiem poprzez metodę Weroniki Sherborne. System ćwiczeń W. Sherborne ma zastosowanie zarówno we wspomaganiu i stymulowaniu rozwoju dzieci, jak i terapii zaburzeń rozwoju emocjonalnego, społecznego, umysłowego, ruchowego i fizycznego. Podczas zajęć metodą Ruchu Rozwijającego dziecko poznaje swoje ciało i przestrzeń, która je otacza, spotyka w niej drugiego człowieka oraz uczy się współpracy.

PROWADZĄCY 

● Krzysztof Lehmann – wicedyrektor ds. sportu w Szkole Podstawowej nr 35, były zawodnik hokeja na lodzie, na stałe związany z GKS Stoczniowiec, obecnie utytułowany trener z 20-letnim stażem, na koncie ma liczne tytuły Mistrzostw Polski Juniorów. Koordynator Kadry Wojewódzkiej Hokeja na Lodzie w Pomorskiej Federacji Sportu. Pasjonat najlepszej na świecie muzyki rockowej lat 70. i 80..

● Marcin Ciepliński – socjoterapeuta z 18-letnim stażem, certyfikowany Trener Zastępowania Agresji, prowadzący zajęcia Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, w najbliższej przyszłości absolwent psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, specjalizacja: wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży. Pasjonat zrównoważonego rozwoju człowieka.

TRENERZY
z którymi będziemy się łączyć podczas spotkania i którzy podpowiedzą nam, co można robić razem, gdy chata jest pełna:)

● Artur Kostecki – Instruktor Short Tracku od roku, ale już z sukcesami zawodników – II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w sztafecie.

● Joanna Detmer-Falacińska – Trenerka I klasy hokeja na lodzie, uwielbiana przez najmłodszych uczniów szkoły, była Mistrzyni i Reprezentantka Polski w Hokeju na Lodzie, Pasjonatka podróży i aktywnego wypoczynku.

● Agnieszka Kapała – Trenerka II klasy piłki ręcznej. Mistrzyni Polski w Ekstraklasie Kobiet w Piłce Ręcznej. Pasjonatka motoryzacji.

● Agnieszka Domańska – Trenerka I klasy w łyżwiarstwie figurowym z ponad 20-letnim stażem. Z zamiłowania instruktorka narciarstwa.


DOŁĄCZ D WYDARZENIA

Szczegóły

Data:
Kwiecień 20
Czas:
17:00 - 18:00
Wydarzenie Categories:
,

Organizatorzy

Olivia Business Centre
Szkoła Podstawowa nr 35