Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Olivia wspiera akcję „PIT w Gdańsku. Się opłaca!” Zapraszamy do nas już 27 marca!

07:00 - 10:00

2018
27.03
  • To wydarzenie minęło.

Olivia wspiera akcję PIT w Gdańsku. Się opłaca! Zapraszamy do nas 27 marca!

1 marca rozpoczęły się zapisy do loterii „Rozlicz PIT w Gdańsku i wygraj samochód!”. Kampania miasta Gdańsk pod tym hasłem ma na celu zachęcenie osób mieszkających i pracujących właśnie w Gdańsku, ale płacących podatki tam, gdzie są zameldowani, do złożenia rocznej deklaracji podatkowej PIT w naszym mieście. Główna nagroda w loterii to… hybrydowy samochód. Do wygrania są także rowery miejskie i Karty Mieszkańca z doładowanym 5-miesięcznym biletem komunikacji miejskiej. W puli jest w sumie 66 nagród.

– Na wygraną ma szansę każdy, bez względu na to jak długo zamieszkuje w Gdańsku, kto rozliczy swój PIT w jednym z gdańskich urzędów skarbowych – informują urzędnicy. – Przypominamy, że w zeznaniu podatkowym liczy się miejsca zamieszkania, a nie zameldowania.

Już od 1 marca można zgłosić się do drugiej gdańskiej loterii na stronie www.gdansk.pl/pit. Wystarczy wypełnić formularz:)

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uzyskać więcej informacji na ten temat, bądź zgłosić swój udział w loterii już 27 marca, w godzinach 7:00-10:00 do Olivia Tower oraz Olivia Star. Znajdziecie tam punkt informacyjno-rejestracyjny, gdzie przemiłe hostessy udzielą odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania dotyczące rozliczenia PIT w Gdańsku oraz pomogą zarejestrować swój udział w loterii. Czekać też będzie na Was pyszne „Drugie Śniadanie Biznesowe”. Każdy zestaw, składa się z: pieczywa bezglutenowego nawyższej jakości wraz z warzywami wiosennymi i dodatkiem do wyboru:)

ZAPRASZAMY!

Szczegóły

Data:
27 marca 2018
Czas:
07:00 - 10:00
Wydarzenie Categories:
,
Strona internetowa:
http://www.gdansk.pl/pit/

Organizator

Miasto Gdańsk
Strona internetowa:
http://www.gdansk.pl/

Miejsce

Olivia Business Centre, budynek Olivia Six
Al. Grunwaldzka 472 D
Gdańsk, Polska
+ Google Map