Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Jak zrobić profesjonalny portret domowym sposobem cz.1 – Klub Fotografii OBC

18:00 - 19:00

2021
25.01
  • To wydarzenie minęło.

Klub Fotografii OBC zaprasza cykl spotkań online i offline
PROFESJONALNY PORTRET W WARUNKACH DOMOWYCH

Nie możecie tego przegapić! Transmisja spotkania udostępniona będzie na grupie na Facebooku. 
Dołącz do grupy KLUB FOTOGRAFII OBC. Dołącz do grupy na Facebooku

25 stycznia (poniedziałek) godz. 18:00

Zapraszamy na webinar, podczas którego pokażemy, jak stworzyć profesjonalnie wyglądające portrety w domowym zaciszu, używając miękkiego światła. A wszystko bez dużych nakładów w profesjonalny sprzęt.

  • W tej części spotkania dowiecie się, jak wykorzystać naturalne źródła światła, a także te powszechnie dostępne w każdym domu.
  • Prowadzący zaprosi Was również do wzięcia udziału w fajnym ZADANIU z fotografii – szczegóły poniżej.

1 lutego (poniedziałek), godz. 18:00

W  drugiej części spotkania webinarowego, tydzień później, porozmawiamy i pokażemy, jak zacząć przygodę z portretem przy świetle błyskowym.

  • Na tym spotkaniu Prowadzący ponownie zaprosi Was do wzięcia udziału w fajnym ZADANIU z fotografii – szczegóły poniżej.

13 lutego (sobota) godz. 11:00 – 14:00

To wyjątkowy dzień, w którym pod okiem Mistrza możesz wykonać niepowtarzalny portret, a tym samym wykonać ‘ZADANIE DOMOWE’ z fotografii. To świetna zabawa, nauka i pomysł na niepowtarzalną PAMIĄTKĘ.

ZADANIE brzmi: wykonaj PORTRET KOBIETY WSPÓŁCZESNEJ.

Praca będzie wykonana w mini-studio fotografii w O4 Coworking (Budynek Olivia Four, 2p.). Prosimy, by chętne osoby zapisywały się indywidualnie u Mistrza, który każdemu poświęci do pół godziny (na indywidualnych spotkaniach). Ważne, aby mieć wcześniej ustaloną wizję zdjęcia, ewentualne niezbędne rekwizyty oraz przede wszystkim MODELKĘ. Tak, trzeba przyjść z koleżanką, siostrą, żoną, matką, szefową…, którą będzie Waszą modelką.

Gorącą zachęcamy do tej zabawy, gdyż wybrane prace zaprezentujemy na dużym formacie w lobby Olivia Star w ramach „Galerii 12 Obrazów”. WYBRANE fotografie współczesnych kobiet w DUŻYM formacie będą zdobiły nasze lobby Olivia STAR przez cały marzec przy okazji Dnia Kobiet. Po zakończeniu wystawy otrzymacie swoje dzieło do domu na pamiątkę.

18 lutego (czwartek) do północy

DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH

ZADANIE: „Portret Kobiety Współczesnej” to propozycja dla wszystkich amatorów i profesjonalistów, którzy chcieliby zaprezentować w marcu swoją fotografię w dużym formacie w lobby Olivia Star. Prace należy nadsyłać do 18 lutego na adres magdalena.piskorska@oliviacentre.com. Pozostawiamy Państwu pełną dowolność w interpretacji tematu oraz w doborze miejsca wykonania zdjęcia. Przy czym podkreślamy, że zdjęcia mogą być studyjne, w dowolnych wnętrzach lub plenerowe.

Dołącz do grupy Klub Fotografii OBC na Facebooku

Transmisja spotkań online: na grupie Klub Fotografii OBC na Facebooku!  

Szczegóły

Data:
25 stycznia
Czas:
18:00 - 19:00
Wydarzenie Categories:
, , ,

Organizator

Olivia Business Centre / Ambasador Swojej Pasji
Telefon:
533 329 786
Email:
elzbieta.sumionka@oliviacentre.com
Strona internetowa:
https://www.oliviacentre.com/aktualnosci/olivii-laczy-nas-pasja-zostan-ambasadorem-swojej-pasjii/