Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Dołącz do KLUBU HRBP

2020
  • To wydarzenie minęło.

Dołącz do KLUBU HRBP
przy Olivia Business Centre w Gdańsku!

  • Tworzymy przestrzeń do rozmów, wymiany doświadczeń zawodowych i zdobywania międzynarodowej wiedzy oraz budowania społeczności HR przy Olivia Business Centre. Podczas planowanych spotkań i warsztatów będziemy omawiać trudne wyzwania stojące przed dzisiejszym HR, przedstawiać dobre praktyki – na inaugurującym spotkaniu Klubu HRBP doskonałymi światowymi pomysłami podzielił się z nami Perry Timms.
  • Członkostwo w Klubie jest bezpłatne a na członków Klubu czekają zniżki w programach międzynarodowych certyfikacji HRBP.
  • Dołącz do KLUBU HRBP teraz lub skontaktuj się z nami: biuro@klubhr.pl

KLUB HRBP przy OBC w Gdańsku!

  • Nawiążesz aktywny dialog z innymi członkami klubu, wymieniając swoje poglądy i poznając nowe dla Ciebie rozwiązania zastosowane przez nich w konkretnej sytuacji. Będziesz na bieżąco śledzić aktualne trendy w danej branży.
  • Skutecznie zbudujesz swój wizerunek jako eksperta w danym obszarze oraz zbudujesz swoją osobistą sieć kontaktów w wielu branżach.
  • Wypracujesz nowoczesne rozwiązania lub zdobędziesz wiedzę oraz poznasz sprawdzone narzędzia, które z powodzeniem można zastosować również w Twojej organizacji.

Przed zgłoszeniem udziału w programie „Klub HR Business Partners” (dalej „Program”), prosimy zapoznaj się z poniższą informacją:

Przystąpienie do Programu umożliwi Ci otrzymywanie materiałów i informacji o tematyce HR, w tym dotyczących szkoleń lub konferencji. Klikając przycisk „Zapisz”, przystępujesz do Programu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Contractor+ Spółka z o.o. w Gdańsku przy ul. Batorego 16/1A Twoich danych osobowych w celach marketingowych (oferowania Ci produktów lub usług z zakresu HR oferowanych przez nas lub naszych partnerów biznesowych), a także na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Contractor+ Spółka z o.o. w Gdańsku przy ul. Batorego 16/1A w imieniu własnym lub na zlecenie naszych partnerów biznesowych. Możesz cofnąć zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych w dowolnym momencie.

DOŁĄCZ DO KLUBU HR

Szczegóły

Start:
28 marca 14:00
Koniec:
29 sierpnia 16:00
Wydarzenie Categories:
, ,
Strona internetowa:
https://klubhr.pl/

Organizatorzy

AirHelp
Olivia Business Centre
Transformacja HR

Miejsce

Olivia Star
Polska