Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Jak sprzedać firmę? Szkolenie

09:00 - 15:00

PLN399
2020
04.02
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na szkolenie dotyczące sprzedaży firm. Na szkoleniu zaproszeni przez nas eksperci pokażą proces sprzedaży firmy. Omówimy jego poszczególne etapy i zwrócimy szczególną uwagę na potencjalne zagrożenia podczas przeprowadzania tego typu transakcji. Zapraszamy właścicieli firm, startupy, doradców biznesowych, prawników, księgowych, a także dziedziców przedsiębiorstw.

Szczegółowy program i formularz zgłoszeniowy on-line: https://bit.ly/36QXuUa

Miejsce:
siedziba Agencji Rozwoju Pomorza, kompleks biznesowy Olivia Business Centre, Al. Grunwaldzka 472 D, Gdańsk, budynek Olivia Six, 12 piętro.

Prowadzący:
Paweł Korycki – współzałożyciel Profit Plus S.A. organizacji zajmującej się sprzedażą firm. W życiu poszukuje nowych okazji i przyszłościowych rozwiązań. Był właścicielem kilkunastu biznesów z różnych branż. Prowadzi bloga oraz podcast “Przedsiębiorca i Firma” na www.pawelkorycki.pl. Redaktor w Businessman today oraz autor wielu publikacji biznesowych. Jego zdaniem w biznesie najważniejsza jest pokora i ciągła nauka. Interesuje się psychologią i zarządzaniem. Obecnie skupia się na sprzedaży firm swoich klientów oraz wspieraniu ich w budowie firm na sprzedaż.

Maciej Stępa – współzałożyciel spółki Grupa Profit Plus S.A. zajmującej doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek.

Szczegóły

Data:
4 lutego
Czas:
09:00 - 15:00
Koszt:
PLN399
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
https://www.szkolenia.arp.gda.pl/1373,zobacz-wszystkie?tresc=14944

Organizator

Agencja Rozwoju Pomorza
Telefon:
58 32 33 100
Email:
sekretariat@arp.gda.pl
Strona internetowa:
www.arp.gda.pl

Miejsce

Agencja Rozwoju Pomorza
Al. Grunwaldzka 472 D
Gdańsk, 80-309
+ Google Map