Ładowanie Wydarzenia

« kalendarz

Jak przemodelować sprzedaż w momencie kryzysu?

14:00 - 15:00

2020
20.05
  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy na webinar z O4 Coworking.

Jak skutecznie dotrzeć do klientów (w Polsce i zagranicą), pomimo braku możliwości podróżowania i networkingu face to face.
Próba znalezienia odpowiedzi na pytanie, czy w obecnej sytuacji nadal jesteśmy w stanie utrzymać sprzedaż na poziomie sprzed pandemii i na co zwrócić największą uwagę, żeby tak się stało, pomimo dynamicznych warunków. NordHR jest przykładem firmy, której sprzedaż nie spadła, jak to zrobili? Posłuchajmy konkretnych metod, narzędzi, które działają.

Weźcie udział w webinarze i dowiedzcie się:
– jakich narzędzi, metod, kanałów użyć, aby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów;
– jak sprawnie wykorzystać dane odnośnie zmieniającej się sytuacji ekonomicznej, by dostosować swoją firmę do nowych realiów.

Nasz gość:
Beata Stramska – Założycielka/CEO , NordHR Sp. z o.o. Beata zarządza codzienną działalnością firmy NordHR, która wspiera międzynarodowych Klientów na rynku polskim w zakresie spraw związanych z HR.
Od początku swojej kariery zawodowej, Beata zatrudniona była wyłącznie w międzynarodowych spółkach, odbywając w tym czasie niezliczoną ilość podróży służbowych po wszystkich krajach nordyckich. Beata uwielbia północny styl zarządzania i jest pasjonatką kultury skandynawskiej. Często występuje jako prelegent podczas konferencji oraz spotkań biznesowych wypowiadając się w tematach skandynawskich. Posiada tytuł magistra prawa i wspiera klientów NordHR w sprawach z zakresu prawa pracy. Po godzinach jest zapaloną biegaczką i entuzjastką zdrowego stylu życia.

Z Beatą porozmawia nasza niezastąpiona Marta Moksa, CEO w O4 Coworking.

Dla kogo?
Spotkanie skierowane dla wszystkich którzy chcą zacząć swoją przygodę ze zdobywaniem Klienta online i chcą dowiedzieć się jak do tego podejść.

Tym razem sotkamy się na livewebinar.
Zapisz się: https://livewebinar.com/738-462-916

Środa, 20 maja, godz.14:00.
Spotkanie będzie bezpłatne, na żywo z Waszym czynnym udziałem! Dołączcie, zadawajcie pytania, zainspirujcie się 😉

Szczegóły

Data:
Maj 20
Czas:
14:00 - 15:00
Wydarzenie Categories:
, ,

Organizatorzy

O4 Coworking
O4 Flow

Miejsce

https://livewebinar.com/738-462-916